Wystawy / Shows
 
Zgłoszenia - Entry

 
 
Wystawa - Show
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 4-5.04.2020

Miejsce - Place

PTAK WARSAW EXPO - Nadarzyn - Wolica, Al. Katowicka 62

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

9.03.2020

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.


Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 9.03.2020:

- za pierwszego psa (bez katalogu)  120 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  110 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  60 zł
- rasy polskie (bez katalogu)  60 zł
- Najlepsza Para (bez katalogu)  30 zł
- Najlepsza Grupa (bez katalogu)  30 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA !  Przyjęte zostaną tylko zgłoszenia opłacone w terminie.
 


PROMOCJA !  
Przy zgłoszeniu psa na trzy wystawy
(CACIB + Krajowa + Klubowa/Krajowa 9.FCI/Krajowa Wyżłów):
- za pierwszego psa (bez katalogu) - opłata łączna  280 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) - opłata łączna  250 zł

Przy zgłoszeniu psa na dwie wystawy (CACIB + Krajowa):
- za pierwszego psa (bez katalogu)  200 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  180 zł

Zniżka 40 zł lub 20 zł  zostanie naliczona przy zgłoszeniu na wystawę Międzynarodową.
 



ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.


Foreign exhibitors - payment until 9.03.2020:
- for the first dog (without Catalogue)  50 EUR
- for every additional dog (without Catalogue)  45 EUR
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (without Catalogue)  30 EUR
- Best Couple (without Catalogue)  15 EUR
- Best Breeder Groups (without Catalogue)  15 EUR
- Junior Handling (without Catalogue)  15 EUR

ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.
 


SPECIAL PRICES!
When registering a dog for three show
(CACIB + National + Club/National):

- for the first dog (without a catalog) - total fee  90 EUR
- for each additional dog (without a catalog) - total fee  75 EUR

When registering a dog for two show (CACIB + National):
- for the first dog (without a catalog) - total fee  70 EUR
- for each additional dog (without a catalog) - total fee  60 EUR

Discount 40 EUR or 20 EUR will be added to the entry for the International Show.
 



Konto bankowe - Bank account

95 1050 1025 1000 0023 6377 5277     ING Bank Śląski

Uwaga !  W tytule przelewu prosimy podać jakiej wystawy i jakich psów on dotyczy.

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 95 1050 1025 1000 0023 6377 5277

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe, bilety wstępu

cała strona (cz-b) 185 zł, (kolor) 370 zł  (ceny brutto)
pół strony (cz-b) 95 zł, (kolor) 185 zł 
(ceny brutto)

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  04.04.2020 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 3, 4, 5, 8, 9
05.04.2020 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, 2, 6, 7, 10, rasy nie uznane przez FCI

UWAGA !   Jeśli na ringu będzie powyżej 85 psów, ocena będzie odbywała się bez opisów.


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
niedziela
(Sunday)
Waldemar Kosmalski (Polska)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy / German Shepherd Dog double coat
     Owczarek niemiecki długowłosy / German Shepherd Dog long and harsh outer coat

Joanna Adamowska (Polska)
     Australian Cattle Dog
     Biały owczarek szwajcarski / White Swiss Shepherd Dog
     Bouvier de Ardennes
     Bouvier de Flandres
     Owczarek austarlijski Kelpie / Australian Kelpie

Birgitte Svarstadt (Szwecja)
     Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
     Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
     Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth

Grzegorz Robak (Polska)
     Bearded Collie
     owczarki węgierskie / Hungarian shepherd dogs
     Polski owczarek nizinny / Polish lowland sheepdog
     Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog

Howard Ogden (UK)
     Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd
     Schipperke
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

Elena Oikkonen (Ruskovaara) (Finlandia)
     Border Collie
     Owczarek staroangielski Bobtail / Bobtail
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group

Otakar Vondrous (Czechy)
     Ceskoslovensky vlicak
     Ciobanesc Romanesc Carpatin
     Ciobanesc Romanesc Mioritic
     Czuwacz słowacki / Slovakian Chuvach
     Saarlooswolfhond
     Owczarek południoworosyjski Jużak / South Russian Shepherd Dog

Roberto Douma (Holandia)
     Owczarek belgijski Groenendael / Belgian Shepherd Dog Groenendael
     Owczarek belgijski - Laekenois / Belgian Shepherd Dog Laekenois
     Owczarek belgijski Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois
     Owczarek belgijski Tervueren / Belgian Shepherd Tervueren
     Owczarek holenderski / Dutch Shepherd Dog

Philip Behan (Irlandia)
     Lancashire Heeler
     Owczarek francuski Beauceron / Berger de Beauce
     Owczarek francuski - Briard / Berger de Brie

sędzia rezerwowy:  Katarzyna Fiszdon (Polska)
 

FCI 2
niedziela
(Sunday)
Philip Behan (Irlandia)
     Doberman / Dobermann
     Sznaucery średnie / Schnauzer (both colours)
     Sznaucer olbrzym / Giant Schnauzer (both colours)
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group

Anna Pakulska (Polska)
     Dansk-Svensk Gardshund
     Pinczer austriacki / Austrian Pinscher
     Pinczer małpi / Affenpincher
    
Pinczer miniaturowy / Miniature Pincher
     Pinczer średni / German Pinscher
     Sznaucery miniaturowe / Miniature Schnauzer (all colours)

Małgorzata Sowińska (Polska)
     Dog niemiecki / Great Dane
     Hovawart
     Leonberger
     Mastif hiszpański / Spanish Mastiff
     Sarplaninac

Roberto Douma (Holandia)
     Cane Corso Italiano / Italian Corso Dog

Matti Tuominen (Finlandia)
    
Aidi
     Apenzeller
     Berneński pies pasterski / Bernese Mountain Dog
     Broholmer
     Entlebucher
     Fila Brasileiro
     Kangal

Tatyana Shyian (Ukraina)
     Bokser / Boxer
     Bullmastiff
     Dog z Majorki
     Dogue de Bordeaux
     Mastiff angielski / Mastiff
     Mastif neapolitański / Neapolitan Mastiff
     Presa Canario
     Tosa

Viktor Shyian (Ukraina)
     Czarny terier rosyjski / Russian Black Terrier
     Mastif pirenejski / Pyrenean Mastiff
     Owczarek kaukaski / Caucasian Shepherd Dog
     Owczarek środkowoazjatycki / Central Asia Shepherd Dog
     Pirenejski pies górski / Pyrenean Mountain Dog

Milovan Mrdak (Serbia)
     Bernardyn długowłosy / St. Bernard long-haired
     Bernardyn krótkowłosy / St. Bernard short-haired
     Buldog angielski / Bulldog
     Dog argentyński / Dogo Argentino

Olga Timofeeva (Rosja)
     Mastif tybetański / Tibetan Mastiff
     Rottweiler

sędzia rezerwowy:  Katarzyna Fiszdon (Polska)
 

FCI 3
sobota
(Saturday)
Tom Hehir (Irlandia)
     Irish Glenn of Imaal Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Manchester Terrier
     Staffordshire Bull Terrier
     Terier brazylisjki / Brasilian Terrier

Kari Jarvinen (Finlandia)
     Bedlington Terrier
     Cairn Terrier
     Norfolk Terrier
     Norwich Terrier
    
Terier szkocki / Scottish Terrier
     Sealyham Terrier
     Terier czeski / Cesky Terrier
     West Highland White Terrier

Natalija Zeljic (Serbia)
     American Staffordshire Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     Foksterier krótkowłosy / Fox Terrier Smooth
     Foksterier szorstkowłosy / Fox Terrier Wire
     Niemiecki terier mysliwski / German Hunting Terrier

Bojan Matakovic (Chorwacja)
     Airedale terrier
     Jack Russell Terrier
     Parson Russell Terrier
     Terier irlandzki / Irish Terrier
     Terier walijski / Welsh Terrier

Elżbieta Chwalibóg (Polska)
     Bulterier / Bullterrier
     Bulterier miniaturowy / Miniature Bullterrier

Roberto Douma (Holandia)
     Australin Silky Terrier
     Border Terrier
     English Toy Terrier
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Yorkshire Terrier
 

FCI 4
sobota
(Saturday)
Tamas Jakkel (Węgry)
     Jamnik krótkowłosy standardowy / Standard Dachshund Smooth-haired
     Jamnik krótkowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Smooth-haired
     Jamnik krótkowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Smooth-haired
     Jamnik długowłosy standardowy / Standard Dachshund Long-haired
     Jamnik długowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Long-haired
     Jamnik długowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Long-haired

Lars Hjelmtvedt (Norwegia)
     Jamnik szorstkowłosy standardowy / Standard Dachshund Wire-haire
     Jamnik szorstkowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Wire-haired
     Jamnik szorstkowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Wire-haire
 

FCI 5
sobota
(Saturday)
Lars Hjelmtvedt (Norwegia)
     Elkhund szary / Norwegian Elkhund Grey
     Elkhund czarny / Norwegian Elkhund Black
     Norsk Lundehund
     Siberian Husky
     Suomenlapinkoira

Tomasz Kuszyk (Polska)
     Akita
     Hokkaido
     Islandzki szpic pasterski / Icelandic Sheepdog
     Kishu
     Kai
     Łajka rosyjsko-europejska / Russian-European Laika
     Łajka wschodniosyberyjska / East Siberian Laika
     Łajka zachodniosyberyjska / West Siberian Laika
     Shiba
     Shikoku
     Szpic japoński / Japanese Spitz

Katarzyna Fiszdon (Polska)
     Pies grenlandzki / Greenland Dog
     Samoyed
     pozostałe rasy z grupy 5. FCI / other breeds from the 5. FCI Group

Matti Tuominen (Finlandia)
     Alaskan Malamute
     Łajka jakucka / Yakutian Laika

Jean-Claude Klein (Francja)
     Chow Chow
     Szpic duży / Giant Spitz
     Szpic mały / Miniature Spitz
     Szpic średni / Medium size Spitz
     Szpic wilczy / Keeshond

Piotr Król (Polska)
     Akita amerykańska / American Akita
     Basenji
     Canaan Dog
     Cirneco del Etna
     Eurasier
     Karelski pies na niedźwiedzie / Karelian Bear Dog
     Nagi pies meksykański / Xoloitzcuintle
     Nagi pies peruwiański / Peruvian Hairless Dog
     Pies Faraona / Pharaoh Hound
     Podenco Ibicenco
     Podengo kanaryjski / Canarian Warren Hound
     Podengo portugalski / Portuguese Podengo
     Thai Bangkaew Dog
     Thai Ridgeback Dog

Guido Schafer (Niemcy)
     Szpic miniaturowy (Pomeranian)
 

FCI 6
niedziela
(Sunday)
Lilianna Bachurzewska (Polska)
     Gończy polski / Polish Hunting Dog
     Rhodesian Ridgeback

Elżbieta Chwalibóg (Polska)
     Ogar polski / Polish Hound

Lars Hjelmtvedt (Norwegia)
     Posokowiec Bawarski / Bavarian Mountain Scenthound
     Posokowiec Hanowerski / Hanoverian Mountain Scenthound

Irina Poletaeva (Finlandia)
     Basset Hound
     Beagle
     Bloodhound
     Dalmatyńczyk / Dalmatian
     Grand Basste Griffon Vendeen
     Petit Basset Griffon Vendeen
     pozostałe rasy z grupy 6. FCI / other breeds from the 6. FCI Group
 

FCI 7
niedziela
(Sunday)
Lars Hjelmtvedt (Norwegia)
     Wyżeł niemiecki długowłosy / German long-haired Pointing Dog
     Wyżeł niemiecki krótkowłosy / German Short-haired Pointing Dog
     Wyżeł niemiecki szorstkowłosy / German Wire-haired Pointing Dog
     Wyżeł włoski krótkowłosy / Italian Pointing Dog

Jim Richardso (UK)
 
    Duży münsterländer / Large Munsterlander
    
Pointer
     Seter irlandzki / Irish Red Setter
     Seter irlandzki czerwono-biały / Irish Red and White Setter
     Wyżeł weimarski krótkowłsy / Weimeraner short-haired

Tamas Jakkel (Węgry)
     Seter angielski / English Setter
     Seter szkocki (Gordon) / Gordon Setter
     Braque d'Auvergne
     Braque de l'Ariege
     Braque du Bourbonnais
     Braque Saint-Germain
     Epagneul Breton
     Mały Münsterländer / Kleine Münsterländer
     Wyżeł czeski Fousek / Bohemian wire-haired Pointing Griffon
     Wyżeł węgierski krótkowłosy / Hungarian Short-haired Pointer - Vizsla
     Wyżeł węgierski szorstkowłosy / Hungarian Wire-haired Pointer - Vizsla
     Wyżeł włoski szorstkowłosy / Spinone
     pozostałe rasy z grupy 7. FCI / other breeds from the 7. FCI Group
 

FCI 8
sobota
(Saturday)
Elena Oikkonen (Ruskovaara) (Finlandia)
     Golden Retriever - psy i suki (szczenięta i młodzież) / males and females (puppies and youngster)
     Hiszpański pies dowodny / Spanish Waterdog
     Lagotto Romagnolo
     Springer spaniel angielski / English Springer Spaniel

Jim Richardson (UK)
     Flat Coated Retriever
     Golden Retriever - psy i suki (pozostałe klasy) / males and females (others class)

Dusko Piljevic (Serbia)
     Cocker spaniel amerykański / American Cocker Spaniel
     Cocker spaniel angielski / English Cocker Spaniel
     Clumber Spaniel
     Springer spaniel walijski / Welsh Springer Spaniel

Matti Tuominen (Finlandia)
     Barbet
     Chesapeake Bay Retriever 
     Curly Coated Retriever
     Field Spaniel
     Irlandzki spaniel dowodny / Irish Water Spaniel
     Nederlandse Kooikerhondje
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever
     Płochacz niemiecki - Wachtelhund
     Portugalski pies dowodny / Portuguese Water Dog
     Sussex Spaniel

Tomasz Sławik (Polska)
     Labrador Retriever
 

FCI 9
sobota
(Saturday)
Tatyana Shyian (Ukraina)
     Chihuahua długowłosy / Chihuahua long-haired
     Chin japoński / Japanese Chin
     Maltańczyk / Maltese

Nina Kharatashwili (Rosja)
     Bolończyk / Bolognese
     Buldog francuski / French Bulldog - psy i suki (szczenięta i młodzież) / males and females (puppies and youngster)
     Hawańczyk / Havanese
     Pekińczyk / Pekingese
     Rosyjski toy długowłosy / Russian Toy long-haired
     Rosyjski toy krótkowłosy / Russian Toy smooth-haired

Graham D. Godfrey (UK)
     Buldog francuski / French Bulldog - psy i suki (pozostałe klasy) / males and females (others class)

Howard Ogden, (UK)
     Cavalier King Charles Spaniel
     King Charles Spaniel

Grzegorz Robak (Polska)
     Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Anna Rogowska (Polska)
     Boston Terrier
     Lhasa Apso
     Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
     Terier tybetański / Tibetan Terrier

Adam Ostrowski (Polska)
     Brabantczyk / Petit Brabançon
     Gryfonik belgijski / Griffon Belge
     Gryfonik brukselski / Griffon Bruxellois
     Mops / Pug

Birgitte Svarstadt (Szwecja)
     Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua smooth-haired
     Coton de Tulear
     Pudel miniaturowy/ Miniature Poodle
     Pudel toy / Poodle Toy

Roberto Douma (Holandia)
     Pudel duży / Poodle standard
     Pudel średni / Poodle medium size

Jean-Claude Klein (Francja)
     Bichon Frise
     Shih tzu
 

FCI 10
niedziela
(Sunday)
Kari Jarvinen (Finlandia)
     Charcik włoski / Italian Greyhound
     Chart afgański / Afghan Hound
     Chart afrykański / Azawakh
     Chart arabski / Sloughi
     Chart hiszpański / Spanish Greyhound
     Chart perski / Saluki
     Chart Polski / Polish Greyhound
     Chart szkocki / Deerhound
     Chart arabski / Sloughi
     Greyhound
     Wilczarz irlandzki / Irish Woolfhound

Nina Kharatashvili (Rosja)
     Chart orosyjski borzoj / Russian Hunting Sighthound
     Whippet
 

niedziela
(Sunday)
Rasy nieuznane przez FCI / Breeds not recognized by FCI

Irina Poletaeva (Finlandia)
 

  Konkurs Młody Prezenter / Junior Handling

sobota / Saturday - Tatyana Shyian (Ukraina)
niedziela / Sunday - Olga Timofeeva (Rosja)


Konkurencje finałowe:

SOBOTA
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Tatyana Shyian (Ukraina)
Najlepsza Para - Piotr Król (Polska)
Najlepsza Grupa - Piotr Król (Polska)
Najlepszy Pies Użytkowy - Waldemar Federak (Polska)
Najlepsze Młodsze Szczenię - Tatyana Shyian (Ukraina)
Najlepsze Szczenię - Birgitte Svarstadt (Szwecja)
Najlepszy Weteran - Katarzyna Fiszdon (Polska)
Najlepszy Junior - Tamas Jakkel (Węgry)
Zwycięzca Grupy 3 - Tom Hehir (Irlandia)
Zwycięzca Grupy 4 - Lars Hjelmtvedt (Norwegia)
Zwycięzca Grupy 5 - Guido Schafer (Niemcy)
Zwycięzca Grupy 8 - Dusko Piljevic (Serbia)
Zwycięzca Grupy 9 - Kari Jarvinen (Finlandia)

NIEDZIELA
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Olga Timofeeva (Rosja)
Najlepsza Para - Lilianna Bachurzewska (Polska)
Memoriał Czesława Kurowskiego - Jim Richardson (UK)
Najlepsza Grupa - Joanna Adamowska (Polska)
Najlepszy Pies Użytkowy - Waldemar Federak (Polska)
Najlepszy Pies Ras Polskich - Elżbieta Chwalibóg (Polska)
Najlepsze Młodsze Szczenię - Otakar Vondrous (Czechy)
Najlepsze Szczenię - Viktor Shyian (Ukraina)
Najlepszy Weteran - Grzegorz Robak (Polska)
Najlepszy Junior - Kari Jarvinen (Finlandia)
Zwycięzca Grupy 1 - Elena Oikkonen (Finlandia)
Zwycięzca Grupy 2 - Tatyana Shyian (Ukraina)
Zwycięzca Grupy 6 - Irina Poletaeva (Finlandia)
Zwycięzca Grupy 7 - Tamas Jakkel (Węgry)
Zwycięzca Grupy 10 - Nina Kharatashwili (Rosja)
Best in Show - Elżbieta Chwalibóg (Polska)
 

 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 19-02-2020