Wystawy / Shows
 
Zgłoszenia - Entry

 
 
Wystawa - Show
  Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 4-5.04.2020

Miejsce - Place

PTAK WARSAW EXPO - Nadarzyn - Wolica, Al. Katowicka 62

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

9.03.2020

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.


Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 9.03.2020:

- za pierwszego psa (bez katalogu)  100 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  90 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  60 zł
- rasy polskie (bez katalogu)  60 zł
- Najlepsza Para (bez katalogu)  30 zł
- Najlepsza Grupa (bez katalogu)  30 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA !  Przyjęte zostaną tylko zgłoszenia opłacone w terminie.
 


PROMOCJA !  
Przy zgłoszeniu psa na trzy wystawy
(CACIB + Krajowa + Klubowa/Krajowa 9.FCI/Krajowa Wyżłów):
- za pierwszego psa (bez katalogu) - opłata łączna  280 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) - opłata łączna  250 zł

Przy zgłoszeniu psa na dwie wystawy (CACIB + Krajowa):
- za pierwszego psa (bez katalogu)  200 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  180 zł

Zniżka 40 zł lub 20 zł  zostanie naliczona przy zgłoszeniu na wystawę Międzynarodową.
 



ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.


Foreign exhibitors - payment until 9.03.2020:
- for the first dog (without Catalogue)  40 EUR
- for every additional dog (without Catalogue)  35 EUR
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (without Catalogue)  30 EUR
- Best Couple (without Catalogue)  15 EUR
- Best Breeder Groups (without Catalogue)  15 EUR
- Junior Handling (without Catalogue)  15 EUR

ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.
 


SPECIAL PRICES!
When registering a dog for three show
(CACIB + National + Club/National):

- for the first dog (without a catalog) - total fee  90 EUR
- for each additional dog (without a catalog) - total fee  75 EUR

When registering a dog for two show (CACIB + National):
- for the first dog (without a catalog) - total fee  70 EUR
- for each additional dog (without a catalog) - total fee  60 EUR

Discount 40 EUR or 20 EUR will be added to the entry for the International Show.
 



Konto bankowe - Bank account

95 1050 1025 1000 0023 6377 5277     ING Bank Śląski

Uwaga !  W tytule przelewu prosimy podać jakiej wystawy i jakich psów on dotyczy.

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 95 1050 1025 1000 0023 6377 5277

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe, bilety wstępu

cała strona (cz-b) 185 zł, (kolor) 370 zł  (ceny brutto)
pół strony (cz-b) 95 zł, (kolor) 185 zł 
(ceny brutto)

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  04.04.2020 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 2, 6, 7, 10, rasy nie uznane przez FCI
05.04.2020 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 3, 4, 5, 8, 9

UWAGA !   Jeśli na ringu będzie powyżej 85 psów, ocena będzie odbywała się bez opisów.

Sędzia rezerwowy
Andrzej Stępiński (Polska)


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
sobota
(Saturday)
Jarosław Gesinowski (Polska)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy / German Shepherd Dog double coat
     Owczarek niemiecki długowłosy / German Shepherd Dog long and harsh outer coat

Irina Poletaeva (Finlandia)
     Ceskoslovensky vlicak
     Owczarek belgijski Groenendael / Belgian Shepherd Dog Groenendael
     Owczarek belgijski - Laekenois / Belgian Shepherd Dog Laekenois
     Owczarek belgijski Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois
     Owczarek belgijski Tervueren / Belgian Shepherd Tervueren
     Owczarek francuski Beauceron / Berger de Beauce
     Owczarek francuski - Briard / Berger de Brie
     Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
     Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
     Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth
     owczarki węgierskie / Hungarian shepherd dogs
     Polski owczarek nizinny / Polish lowland sheepdog
     Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog
     Schipperke
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

Philip Behan (Irlandia)
     Australian Cattle Dog
     Biały owczarek szwajcarski / White Swiss Shepherd Dog
     Border Collie
     Bearded Collie
     Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd
     Owczarek austarlijski Kelpie / Australian Kelpie
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group
 

FCI 2
sobota
(Saturday)
Olga Timofeeva (Rosja)
     Dog niemiecki / Great Dane

Lilianna Bachurzewska (Polska)
     Bokser / Boxer
     Nowofundland / Newfoundland
     Bernardyn długowłosy / St. Bernard long-haired
     Bernardyn krótkowłosy / St. Bernard short-haired
     Mastif hiszpański / Spanish Mastiff
     Mastif tybetański / Tibetan Mastiff
     Owczarek kaukaski / Caucasian Shepherd Dog
     Owczarek środkowoazjatycki / Central Asia Shepherd Dog
     Tornjak
     pozostałe molosy górskie (Sekcja 2.2)

Anna Bogucka (Polska)
     Bullmastif
     Cane Corso Italiano / Italian Corso Dog
     Dog argentyński / Dogo Argentino
     Dogue de Bordeaux
     Mastiff angielski / Mastiff
     Mastif neapolitański / Neapolitan Mastiff
     Rottweiler
     Tosa
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group

Philip Behan (Irlandia)
     Buldog angielski / Bulldog

Milovan Mrdak (Serbia)
     Apenzeller
     Berneński pies pasterski / Bernese Mountain Dog
     Doberman / Dobermann
     Duży szwajcarski pies pasterski / Great Swiss Mountain Dog
     Entlebucher
     Hollandse Smoushond
     Pinczer austriacki / Austrian Pinscher
     Pinczer małpi / Affenpincher
    
Pinczer miniaturowy / Miniature Pincher
     Pinczer średni / German Pinscher
     Sznaucery miniaturowe / Miniature Schnauzer (all colours)
     Sznaucer olbrzym / Giant Schnauzer (both colours)
     Sznaucery średnie / Schnauzer (both colours)
 

FCI 3
niedziela
(Sunday)
Tom Hehir (Irlandia)
     Airedale Terrier
     Bulterier / Bullterrier
     Bulterier miniaturowy / Miniature Bullterrier
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Jack Russell Terrier
     Parson Russell Terrier
     Skye Terrier
     Terier irlandzki / Irish Terrier
     Terier szkocki / Scottish Terrier

Bojan Matakovic (Chorwacja)
     American Staffordshire Terrier
     Irish Glenn of Imaal Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Manchester Terrier
     Staffordshire Bull Terrier
     Terier brazylisjki / Brasilian Terrier

Adam Ostrowski (Polska)
     pozostałe rasy z grupy 3. FCI / other breeds from the 3. FCI Group
 

FCI 4
niedziela
(Sunday)
Anna Rogowska (Polska)
     Jamnik długowłosy standardowy / Standard Dachshund Long-haired
     Jamnik długowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Long-haired
     Jamnik długowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Long-haired
     Jamnik krótkowłosy standardowy / Standard Dachshund Smooth-haired
     Jamnik krótkowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Smooth-haired
     Jamnik krótkowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Smooth-haired
     Jamnik szorstkowłosy standardowy / Standard Dachshund Wire-haire
     Jamnik szorstkowłosy miniaturowy / Miniature Dachshund Wire-haired
     Jamnik szorstkowłosy króliczy / Rabbit Dachshund Wire-haire
 

FCI 5
niedziela
(Sunday)
Blanka Borowiec (Polska)
     Alaskan Malamute
     Chow Chow
     Elkhund szary / Norwegian Elkhund Grey
     Elkhund czarny / Norwegian Elkhund Black
     Eurasier
     Łajka jakucka / Yakutian Laika
     Łajka wschodniosyberyjska / East Siberian Laika
     Łajka rosyjsko-europejska / Russian-European Laika
     Łajka zachodniosyberyjska / West Siberian Laika
     Nagi pies meksykański / Xoloitzcuintle
     Podengo portugalski / Portuguese Podengo
     Siberian Husky
     Szpic miniaturowy (Pomeranian)

Guido Schafer (Niemcy)
     pozostałe rasy z grupy 5. FCI / other breeds from the 5. FCI Group
 

FCI 6
sobota
(Saturday)
Olga Timofeeva (Rosja)
     Basset hound
     Beagle
     Dalmatyńczyk / Dalmatian
     Rhodesian Ridgeback

Viktor Shyian (Ukraina)
     pozostałe rasy z grupy 6. FCI / other breeds from the 6. FCI Group
 

FCI 7
sobota
(Saturday)
Viktor Shyian (Ukraina)
     Pointer
     Seter angielski / English Setter
     Seter irlandzki / Irish Red Setter
     Seter irlandzki czerwono-biały / Irish Red and White Setter
     Seter szkocki (Gordon) / Gordon Setter

Małgorzata Korzeniowska (Polska)
     pozostałe rasy z grupy 7. FCI / other breeds from the 7. FCI Group
 

FCI 8
niedziela
(Sunday)
Dusko Piljevic (Serbia)
     Golden Retriever
     Labrador Retriever

Tomasz Sławik (Polska)
     pozostałe rasy z grupy 8. FCI / other breeds from the 8. FCI Group
 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
Anna Rogowska (Polska)
     Brabantczyk / Petit Brabançon
     Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
     Gryfonik belgijski / Griffon Belge
     Gryfonik brukselski / Griffon Bruxellois
     Hawańczyk / Havanese
     Shih Tzu

Tomasz Kuszyk (Polska)
     Boston Terrier
    
Buldog francuski / French Bulldog
     Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
     Terier tybetański / Tibetan Terrier

Natalija Zeljic (Serbia)
     Bichon Frise
     Chihuahua długowłosy / Chihuahua long-haired
     Chin japoński / Japanese Chin
     Lhasa Apso

Jean-Claude Klein (Francja)
     Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua smooth-haired
     Mops / Pug
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Piotr Król (Polska)
     Cavalier King Charles Spaniel
     Coton de Tulear
     King Charles Spaniel
     Maltańczyk / Maltese
     Prazsky Krysarik
     pudle / Poodle
     Rosyjski toy długowłosy / Russian Toy long-haired
     Rosyjski toy krótkowłosy / Russian Toy smooth-haired
 

FCI 10
sobota
(Saturday)
Olga Timofeeva (Rosja)
     Chart orosyjski borzoj / Russian Hunting Sighthound
     Whippet

Otakar Vondrous (Czechy)
     pozostałe rasy z grupy 10. FCI / other breeds from the 10. FCI Group
 

sobota
(Saturday)
Rasy nieuznane przez FCI / Breeds not recognized by FCI

Otakar Vondrous (Czechy)
 

  Konkurs Młody Prezenter / Junior Handling

sobota / Saturday - Otakar Vondrous (Czechy)
niedziela / Sunday - Adam Ostrowski (Polska)


Konkurencje finałowe:

SOBOTA
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Otakar Vondrous (Czechy)
Najlepsza Para - Milovan Mrdak (Serbia)
Najlepsza Grupa - Milovan Mrdak (Serbia)
Najlepszy Pies Ras Polskich - Irina Poletaeva (Finlandia)
Najlepsze Młodsze Szczenię - Lilianna Bachurzewska (Polska)
Najlepsze Szczenię - Otakar Vondrous (Czechy)
Najlepszy Weteran - Irina Poletaeva (Finlandia)
Najlepszy Junior - Anna Bogucka (Polska)
Najlepszy Pies Oddziału Warszawskiego - Otakar Vondrous (Czechy)
Najlepszy Płci Przeciwnej (BOS) - Viktor Shyian (Ukraina)
Zwycięzca Grupy 1 - Philip Behan (Irlandia)
Zwycięzca Grupy 2 - Milovan Mrdak (Serbia)
Zwycięzca Grupy 6 - Lilianna Bachurzewska (Polska)
Zwycięzca Grupy 7 - Małgorzata Korzeniowska (Polska)
Zwycięzca Grupy 10 - Otakar Vondrous (Czechy)

NIEDZIELA
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Adam Ostrowski (Polska)
Najlepsza Para - Tomasz Kuszyk (Polska)
Najlepsza Grupa - Tomasz Kuszyk (Polska)
Najlepsze Młodsze Szczenię - Dusko Piljevic (Serbia)
Najlepsze Szczenię - Guido Schafer (Niemcy)
Najlepszy Weteran - Jean-Claude Klein (Francja)
Najlepszy Junior - Piotr Król (Polska)
Najlepszy Pies Oddziału Warszawskiego - Tomasz Kuszyk (Polska)
Najlepszy Płci Przeciwnej (BOS) - Tom Hehir (Irlandia)
Zwycięzca Grupy 3 - Bojan Matakovic (Chorwacja)
Zwycięzca Grupy 4 - Adam Ostrowski (Polska)
Zwycięzca Grupy 5 - Blanka Borowiec (Polska)
Zwycięzca Grupy 8 - Tomasz Sławik (Polska)
Zwycięzca Grupy 9 - Natalija Zeljic (Serbia)
Best in Show - Anna Rogowska (Polska)
 

 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 19-02-2020