Wystawy / Shows
 
Zgłoszenia - Entry

 
 
Wystawa - Show
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)

Nominacja na Crufts 2020 - Qualification for Crufts 2020

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 30-31.03.2019

Miejsce - Place

PTAK WARSAW EXPO - Nadarzyn - Wolica, Al. Katowicka 62

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

8.03.2019

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.


Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 8.03.2019:

- za pierwszego psa  120 zł
- za każdego następnego  100 zł  (dla członków O/Warszawa - 70 zł)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ.  40 zł
- rasy polskie  30 % opłaty podstawowej
- Najlepsza Para  30 zł
- Najlepsza Grupa  30 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA !  Przyjęte zostaną tylko zgłoszenia opłacone w terminie.

Parking:
- dla wystawców płatny - opłatę ustala właściciel terenu firma "PTAK"



ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 10 PLN.


Foreign exhibitors - payment until 8.03.2019:
- for the first dog  120 PLN
- for every additional dog  100 PLN
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions  40 PLN
- Best Couple (without Catalogue)  30 PLN
- Best Breeder Groups (without Catalogue)  30 PLN
- Junior Handling (without Catalogue)  30 PLN

ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.


Konto bankowe - Bank account

74 1050 1025 1000 0023 0027 0143     ING Bank Śląski

Uwaga !  W tytule przelewu prosimy podać jakiej wystawy i jakich psów on dotyczy.

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 74 1050 1025 1000 0023 0027 0143

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe, bilety wstępu

cała strona (cz-b) 185 zł, (kolor) 370 zł  (ceny brutto)
pół strony (cz-b) 95 zł, (kolor) 185 zł 
(ceny brutto)

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  30.03.2019 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 2, 6, 7, 10, rasy nie uznane przez FCI
31.03.2019 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 3, 4, 5, 8, 9

UWAGA !   Jeśli na ringu będzie powyżej 85 psów, ocena będzie odbywała się bez opisów.


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
sobota
(Saturday)
Mieczysław Gątkowski (Polska)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy / German Shepherd Dog double coat
     Owczarek niemiecki długowłosy / German Shepherd Dog long and harsh outer coat

Johnny Andersson (Szwecja)
     Bearded Collie
     Owczarek australijski / Australian shepherd
     Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
     Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
     Owczrek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth

Janusz Opara (Polska)
     Australian Cattle Dog
     Bergamasco / Bergamasco Shepherd
     Bouvier de Flandres
     Ceskoslovensky vlicak / Czechoslovakian Wolfdog
     Lancashire Heeler
     Mudi
     Owczarek australijski Kelpie / Australian Kelpie
     Owczarek belgijski Groenendael / Belgian Shepherd Dog Groenendael
     Owczarek belgijski Malinois / Belgian Shepherd Dog Malinois
     Owczarek belgijski Tervueren / Belgian Shepherd Tervueren
     Owczarek francuski Beauceron / Berger de Beauce
     Owczarek francuski - Briard / Berger de Brie
     Owczarek holenderski krótkowłosy / Dutch Shepherd Dog short-haired
     Owczarek holenderski długowłosy / Dutch Shepherd Dog long-haired
     Owczarek holenderski szorstkowłosy / Dutch Shepherd Dog rough-haired
     Owczarek staroangielski Bobtail / Bobtail
     Puli
     Pumi
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group

Andrzej Kaźmierski (Polska)
     Polski owczarek nizinny / Polish lowland sheepdog
     Polski owczarek podhalański / Tatra Shepherd Dog

Ligita Zake (Łotwa)
     Border Collie
     Ciobanesc Romanesc Mioritic / Romanian Mioritic Shepherd Dog
     Nederlandse Schapendoes / Dutch Schapendoes
     Saarlooswolfhond / Saarloos Wolfdog

Michael Laub (Dania)
     Biały owczarek szwajcarski / White Swiss Shepherd Dog
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke
 

FCI 2
sobota
(Saturday)
Carsten Birk (Dania)
     Broholmer
     Dog niemiecki błękitny / Great Dane blue
     Dog niemiecki czarny/arlekin / Great Dane Black / arlequin
     Dog niemiecki żółty/pręgowany / Great Dane fawn/brindle
     Dog argentyński / Dogo Argentino
     Fila Brasileiro
     Tosa

Lenka Fairaislova (Czechy)
     Berneński pies pasterski / Bernese Mountain Dog
     Kangal / Kangal Shepherd Dog
     Landseer (typ kontynentalno-europejski) / Landseer - European Continentaltype
     Pirenejski pies górski / Pyrenean Mountain Dog
     Tornjak / Bosnian and Herzegovinian - Croatian Shepherd Dog
     Shar pei
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group

Maritha Ostlund-Holmsten (Szwecja)
     Bokser / Boxer
     Bullmastiff
     Mastiff angielski / Mastiff
     Mastif Hiszpański / Spanish Mastiff
     Leonberger

Giuliano Lorenzo (Włochy)
     Cane Corso Italiano / Italian Corso Dog
     Bernardyn długowłosy / St. Bernard long-haired
     Bernardyn krótkowłosy / St. Bernard short-haired
     Hovawart
     Mastif neapolitański / Neapolitan Mastiff
     Nowofundland / Newfoundland

Ligita Zake (Łotwa)
     Appenzeller
     Entlebucher
     Duży Szwajcarski pies pasterski / Great Swiss Mountain Dog

Anna Bogucka (Polska)
     Sznaucery miniaturowe / Miniature Schnauzer (all colours)
     Sznaucery średnie / Schnauzer (both colours)
     Sznaucer olbrzym / Giant Schnauzer (both colours)

Roxana Opris (Rumunia)
     Doberman / Dobermann
     Pinczer austriacki / Austrian Pinscher
     Pinczer małpi / Affenpincher
    
Pinczer miniaturowy / Miniature Pincher
     Pinczer średni / German Pinscher

Galina Zhuk (Białoruś)
     Czarny terier rosyjski / Russian Black Terrier
     Owczarek kaukaski / Caucasian Shepherd Dog
     Owczarek środkowoazjatycki / Central Asia Shepherd Dog

Michael Laub (Dania)
    
Buldog angielski / Bulldog
     Cimarron Uruguayo

Igor Selimovic (Chorwacja)
    
Dog z Majorki / Majorca Mastiff
     Dog de Bordeaux
     Mastif tybetański / Tibetan Mastiff
     Rottweiler
 

FCI 3
niedziela
(Sunday)
Jakub Kruczek (Polska)
     Australian Silky Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     English Toy Terrier
     Glen of Imaal Terrier
     Norfolk Terrier
     Norwich Terrier
     Sealyham Terrier
     Skye Terrier
     Terier australijski
     Terier czeski / Cesky Terrier
     Terier japoński / Japanese Terrier
    
Terier szkocki / Scottish Terrier
     Yorkshire Terrier

Andrzej Kaźmierski (Polska)
    
American Staffordshire Terrier
     West Highland White Terrier

Igor Selimovic (Chorwacja)
     Bullterrier miniaturowy / Miniature Bullterrier
     Staffordshire bull terrier

Aleksandra Sękowska-Miros (Polska)
     Airedale Terrier
     Bedlington terrier
     Border Terrier
     Bullterrier
     Irish Softcoated Wheaten Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Manchester Terrier
     Niemiecki terier mysliwski / German Hunting Terrier
     Terier brazylisjki / Brasilian Terrier
     Terier irlandzki / Irish Terrier
     Terier walijski / Welsh Terrier

Dorota Witkowska (Polska)
     Cairn Terrier
     Foksterier krótkowłosy / Fox Terrier Smooth
     Foksterier szorstkowłosy / Fox Terrier Wire
     Jack Russel Terrier
     Parson Russel Terrier
 

FCI 4
niedziela
(Sunday)
Lenka Fairaislova (Czechy)
     wszystkie rasy (all breeds)
 

FCI 5
niedziela
(Sunday)
Carsten Birk (Dania)
     Basenji
     Elkhund szary / Norwegian Elkhund Grey
     Svensk Lapphund / Swedish Lapphund
     Szpic miniaturowy Pomeranian / Pomeranian

Barbara Larska (Polska)
     Akita
     Chow Chow
     Eurasier
     Łajka zachodnio-syberyjska / West Siberian Laika
     Łajka rosyjsko-europejska / Russian-European Laika)
     Szpic duży / Giant Spitz
     Szpic wilczy / Keeshond
     Szpic średni / Medium Size Spitz
     Szpic mały biały / Miniature Spitz (white)
     Szpic mały kolorowy współczesny / Miniature Spitz (Orange, Grey shaded, Rother colours)
     Pies faraona / Pharaoh Hound
     Podenco z Ibizy / Ibizian Podenco smooth-haired
     Podengo portugalskie / Portuguese Podengo
     Thai Ridgeback Dog

Ligita Zake (Łotwa)
     Karelski pies na niedźwiedzie / Karelain Bear Dog
     Shiba
     Siberian Husky

Lorenzo Giuliano (Włochy)
     Akita amerykańska / American Akita
     Alaskan Malamute
     Samoyed
 

FCI 6
sobota
(Saturday)
Maritha Ostlund-Holmsten (Szwecja)
     Dalmatyńczyk / Dalmatian

Barbara Larska (Polska)
     Basset Hound
     Gończy polski / Polish Hunting Dog

Mirosław Olejnik (Polska)
     Ogar polski / Polish Hound

Dorota Witkowska (Polska)
     Beagle
    Grand Basset Griffon Vendeen
     Posokowiec Bawarski / Bavarian Mountain Scenthound
     Posokowiec Hanowerski / Hanoverian Mountain Scenthound
     Petit Basset Griffon Vendeen
     Rhodesian Ridgeback
     pozostałe rasy z grupy 6. FCI / other breeds from the 6. FCI Group
 

FCI 7
sobota
(Saturday)
Tomasz Borkowski (Polska)
     Braque de l’Ariege
     Epagnuel breton / Brittany spaniel
     Mały Münsterländer / Kleine Münsterländer
     Pointer / English Pointer
     Seter angielski / English Setter
     Seter irlandzki / Irish Red Setter
     Seter irlandzi biało/czerwony / Irish Red and White Setter
     Seter szkocki (Gordon) / GordonSetter
     pozostałe rasy z grupy 7. FCI / other breeds from the 7. FCI Group

Roxana Opris (Rumunia)
     Wyżeł niemiecki krótkowłosy / German Short-haired Pointing Dog
     Wyżeł włoski krótkowłosy / Italian Pointing Dog
     Wyżeł włoski szorstkowłosy / Spinone

Mirosław Olejnik (Polska)
    
Wyżeł czeski Fousek / Bohemian wire-haired Pointing Griffon
     Wyżeł niemiecki szorstkowłosy / German Wire-haired Pointing Dog
     Wyżeł Weimarski krótkowłsy / Weimeraner short-haired
     Wyżeł weimarski długowłosy / Weimeraner long-haired
     Wyżeł Wegierski krótkowłosy / Hungarian Short-haired Pointer - Vizsla
     Wyżeł węgierski szorstkowłosy / (Hungarian Wire-haired Pointer - Vizsla
 

FCI 8
niedziela

(Sunday)
Roxana Opris (Rumunia)
     Amerykański spaniel dowodny / American Water Spaniel
     Barbet
     Cocker spaniel angielski / English Cocker Spaniel
     Cocker spaniel amerykański / American Cocker Spaniel
     Clumber Spaniel
     Field Spaniel
     Fryzyjski pies dowodny / Wetterhoun
     Irlandzki spaniel dowodny / Irish Water Spaniel
     Nederlandse Kooikerhondje
     Płochacz niemiecki Wachtelhund / German Spaniel
     Portugalski pies dowodny / Portuguese Water Dog
     Springer spaniel angielski / English Springer Spaniel
     Springer spaniel walijski / Welsh Springer Spaniel
     Sussex Spaniel

Maritha Ostlund-Holmsten (Szwecja)
     Golden Retriever
     Flat Coated Retriever

Mirosław Olejnik (Polska)
      Labrador Retriever

Andrzej Kaźmierski (Polska)
     Chesapeake Bay Retriever
     Curly Coated Retriever
     Hiszpański pies dowodny / Spanish Water Dog
     Lagotto romagnolo / Romagna Water Dog
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever
 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
Galina Zhuk (Białoruś)
    
Buldog francuski psy i suki – kl. młodzieży / French Bulldog (dogs & bitches junior class)
     Hawańczyk / Havanese
     Pudel duży / Poodle standard
     Pudel miniaturowy/ Miniature Poodle
     Pudel toy / Poodle Toy
     Pudel średni / Poodle medium size

Michael Laub (Dania)
     Buldog francuski (bez klas młodzieży psy i suki) / French Bulldog (exc. Dogs & bitches junior class)

Janusz Opara (Polska)
     Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua smooth-haired
    
Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Krystyna Opara (Polska)
     Bolończyk / Bolognese
     Coton de Tulear
     Kromfohrländer
     Pekińczyk / Pekingese
     Rosyjski toy długowłosy / Russian Toy long-haired
     Rosyjski toy krótkowłosy / Russian Toy smooyh-haired
     Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
     Terier tybetański / Tibetan Terrier

Johnny Andersson (Szwecja)
     Brabantczyk / Petit Brabançon
    
Chihuahua długowłosy / Chihuahua long-haired
     Gryfonik brukselski / Griffon Bruxellois
     Gryfonik belgijski / Griffon Belge
     Lhasa Apso

Małgorzata Supronowicz (Polska)
     Boston Terrier
     Chiński grzywacz / Chinese Crested Dog
     Lwi piesek / Little Lion Dog
     Mops / Pug

Tomasz Borkowski (Polska)
     Cavalier King Charles Spaniel
     King Charles Spaniel
     Maltańczyk / Maltese

Ligita Zake (Łotwa)
     Shih Tzu

Jakub Kruczek (Polska)
     Bichon Frise
     Chin japoński / Japanese Chin
 

FCI 10
sobota
(Saturday)
Adam Ostrowski (Polska)
     Chart orosyjski borzoj / Russian Hunting Sighthound
     Whippet

Małgorzata Supronowicz (Polska)
     Charcik włoski / Italian Greyhound
     Chart afrykański / Azawakh
     Chart arabski / Sloughi
     Chart hiszpański / Spanish Greyhound
     Chart perski / Saluki
     Chart Polski / Polish Greyhound
     Chart szkocki / Deerhound
     Chart arabski / Sloughi
     Greyhound
     Wilczarz irlandzki / Irish Woolfhound

Tomasz Borkowski (Polska)
    
Chart afgański / Afghan Hound
 

sobota
(Saturday)
Rasy nieuznane przez FCI / Breeds not recognized by FCI

Barbara Larska (Polska)
     Polski spaniel myśliwski


Adam Ostrowski (Polska)

     pozostałe rasy nieuznane przez FCI / other breeds not recognized by FCI
 

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Ligita Zake (Łotwa)
- Sobota / Saturday
Krystyna Opara (PL) - Niedziela / Sunday
 
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 04-02-2019