Wystawy / Shows
 
Zgłoszenia - Entry

 
 
Wystawa - Show
  Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

UWAGA!
Informujemy, że podczas wystawy będzie przeprowadzone wyrywkowe badanie identyfikacji psów (chipy). Psy, których nie uda się zidentyfikować lub identyfikacja będzie niezgodna z zapisaną w dokumentach psa – nie zostaną dopuszczone do oceny.
Przypominamy, że na wystawy mogą być zgłaszane psy zdrowe i pochodzące z terenów wolnych od wścieklizny.

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 15.09.2019

Miejsce - Place

Hipodrom, Warszawa-Stara Miłosna - ul. 1-go Praskiego Pułku 89

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

30.08.2019

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.


Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 30.08.2019:

- za pierwszego psa (z katalogiem on-line)  100 zł    (rasy polskie 30 zł)
- za drugiego i następnego psa  90 zł   (dla członków O/Warszawa - 70 zł)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (z katalogiem on-line)  40 zł  (rasy polskie 12 zł)
- Najlepsza Para  20 zł
- Najlepsza Grupa  20 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA !  Przyjęte zostaną tylko zgłoszenia opłacone w terminie.


Parking:
- dla wystawców - bezpłatny
- dla osób zwiedzających - płatny 15 zł

Bilety wstępu: normalne 15 zł. Dzieci, młodzież szkolna i emeryci - wstęp wolny.

Opłata za stoiska handlowe 70 zł. za metr kw.


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 10 PLN.


Foreign exhibitors - payment until 30.08.2019:
- for the first dog (with Catalogue on-line)  100 PLN  (polish breeds 30 PLN)
- for every additional dog  90 PLN
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (with Catalogue on-line)  40 PLN  (polish breeds 12 PLN)
- Best Couple  20 PLN
- Best Breeders Group  20 PLN
- Junior Handling  30 PLN

ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.


Konto bankowe - Bank account

92 1050 1025 1000 0023 6377 5137     ING Bank Śląski  -  numer konta TYLKO dla tej wystawy !

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 92 1050 1025 1000 0023 6377 5137  for this show only !

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) 150 zł, (kolor) 300 zł; pół strony (cz-b) 75 zł, (kolor) 150 zł.

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strny (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Pliki można wysłać e-mail'em: warszawa@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM).

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.
 

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Jacek Pazdan (PL)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy
     Owczarek niemiecki długowłosy

Krystyna Szulc (PL)
     Australian Cattle Dog
     Bergamasco
     Border Collie
     Bouvier de Flandres
     Ceskoslovensky Vlciak
     Owczarek belgijski - Groenendael, Laekenois, Malinois, Tervueren
     Owczarek francuski - Briard
     Owczarek francuski - Beauceron
     Owczarki holenderskie
     Owczarek południoworosyjski - Jużak
     Owczarek staroangielski - Bobtail
     Owczarek szetlandzki
     Owczarek szkocki długowłosy  
     Polski owczarek nizinny
     Polski owczarek podhalański

Stefan Sinko (SLO)
     Owczarek australijski

Irina Schvets (RUS)
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI
 

FCI 2 Rafael Malo Alcrudo (ES)
     Berneński pies pasterski
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Landseer
     Mastif tybetański
     Nowofundland
     Owczarek kaukaski
     Owczarek środkowoazjatycki
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI

Antonio di Lorenzo (N)
     Bokser

Beata Kucharczyk (PL)
     Buldog angielski
     Bullmastiff
     Cimarron Uruguayo
     Dog argentyński
     Fila Brasileiro
     Mastif angielski
     Presa Canario
     Rottweiler
     Shar Pei
     Tosa

Katarzyna Bohdanowicz (PL)
     Broholmer
     Cane Corso Italiano
     Dog niemiecki
     Dog z Majorki
     Dogue de Bordeaux
     Mastif neapolitański

Marek Wardach (PL)
     Czarny terier rosyjski
     Dansk-Svensk Gardshund
     Doberman
     Hollandse Smoushond
     Pinczer austriacki
     Pinczer małpi
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     sznaucery miniaturowe
     sznaucery średnie
     sznaucery olbrzymy

Andrzej Szutkiewicz (PL)
    
Bernardyn długowłosy
     Bernardyn krótkowłosy
     Hovawart
     Leonberger
     Mastif hiszpański
     Pirenejski pies górski
 

FCI 3 Antonio di Lorenzo (N)
     American Staffordshire Terrier
     Bullterrier
     Bullterrier miniaturowy
     Staffordshire Bull Terrier

Andrzej Szutkiewicz (PL)
     Australian Silky Terrier
     Border Terrier
     Cairn Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     Sky Terrier
     Terier czeski
     Terier szkocki
     West Highland White Terrier
     Yorkshire Terrier

Karolina Wójcik-Wonorska (PL)
    
Airedale Terrier
     Foksterier krótkowłosy
     Foksterier szorstkowłosy
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Jack Russell Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Parson Russell Terrier
     Terier walijski
 

FCI 4 Karolina Wójcik-Wonorska (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 5 Rafael Malo Alcrudo (ES)
    
Akita amerykańska
     Alaskan Malamute
     Samoyed

Katarzyna Szutkiewicz (PL)
     pozostałe rasy z grupy 5. FCI
 

FCI 6 Leszek Siejkowski (PL)
     wszystkie rasy z grupy 6. FCI
 

FCI 7 Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
    
wszystkie rasy z grupy 7. FCI
 

FCI 8 Stefan Sinko (SLO) 
     Golden Retriever
     Flat Coated Retriever

Marek Roszkiewicz (PL)
     pozostałe rasy z grupy 8. FCI
 

FCI 9 Marek Lewandowski (PL)
     Boston Terrier
     Buldog francuski
     Mops

Ewa Stolarska (PL)
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     King Charles Spaniel

Irina Schvets (RUS)
    pozostałe rasy z grupy 9. FCI

 

FCI 10 Stefan Sinko (SLO)
     Whippet

Ewa Stolarska (PL)
     pozostałe rasy z grupy 10. FCI
 
 

  Andrzej Szutkiewicz (PL)
     rasy nieuznane przez FCI
 

  Konkurs Młody Prezenter
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

KONKURENCJE FINAŁOWE

Finał konkursu Młody Prezenter – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Wybór Najlepszej Pary – Karolina Wójcik
Wybór Najlepszego Młodszego Szczenięcia – Marek Lewandowski
Wybór Najlepszego Psa Rasy Polskiej – Andrzej Szutkiewicz
Wybór Najlepszego Psa Użytkowego – Leszek Siejkowski
Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej – Krystyna Szulc
Wybór Najlepszego Szczenięcia – Marek Lewandowski
Wybór Najlepszego Weterana- Ewa Stolarska
Wybór Najlepszego Juniora – Andrzej Szutkiewicz

Wybór Zwycięzców Grup

Grupa   1 – Krystyna Szulc
Grupa   2 – Antonio di Lorenzo
Grupa   3 – Rafael Malo Alcrudo
Grupa   4 – Karolina Wójcik
Grupa   5 – Katarzyna Szutkiewicz
Grupa   6 – Leszek Siejkowski
Grupa   7 – Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Grupa   8 – Marek Roszkiewicz
Grupa   9 – Irina Schvets
Grupa 10 – Ewa Stolarska

Best In Show – Stefan Sinko

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 14-08-2019