Wystawy / Shows
 

 

Początek sędziowania o godz. 9.30 / Judging in the rings from 9.30 a.m.

Uwaga !  Z powodu choroby sędziego nastąpiły zmiany w obsadzie sędziowskiej.

sobota - ring 12
- TERIERY - sędzia:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar
niedziela - ring 6 - JAMNIKI - sędzia:  Leszek Salamon
 
Plan sędziowania / Plan of judging         

Wykaz wystawców / List of exhibitors


Plan ringów / Plan of rings
 
(pliki PDF / PDF files)

1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 7.30 - 13.30, początek sędziowania o godz. 9.30
2. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić książeczkę zdrowia psa z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie.
3. Wstęp na teren wystawy mają psy wyłącznie zgłoszone na wystawę.
4. Potwierdzenie przyjęcia psa upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem, w dniu jego wystawiania.
5. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.
6. Obsada sędziowska może ulec zmianie.
 
1. Dogs registry time: 7.30 a.m. - 1.30 p.m. Judging in the rings from 9.30 a.m.
2. The confirmation allows to enter free of charge to the Show for one person of each dog entered.
3. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
4. Please be informed, that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.


UWAGA !  Numery startowe będą dołączone do potwierdzeń (plik PDF) - prosimy je wydrukować !
   

 
Wystawa - Show
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB)

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 7-8.04.2018

Miejsce - Place

PTAK WARSAW EXPO - Nadarzyn - Wolica, Al. Katowicka 62 - hala D, wejście D12

DOJAZD NA TEREN WYSTAWY >

 

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

21.03.2018

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.

Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 21.03.2018:

- za pierwszego psa (z katalogiem)  130 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  100 zł  (dla członków O/Warszawa - 70 zł)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  40 zł
- psy rasy polskiej (bez katalogu)  bezpłatnie
- Najlepsza Para (bez katalogu)  30 zł
- Najlepsza Grupa (bez katalogu)  30 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA ! Termin opłat upływa z dniem 21.03.2018 r. – decyduje data wpływu na konto Oddziału. Zgłoszenia, za które opłata nie zostanie zaksięgowana do dnia 21.03.2018 r. nie zostaną ujęte w katalogu. Psy nie umieszczone w katalogu nie będą dopuszczone do oceny na wystawie.
Na wystawie opłaty nie będą przyjmowane.

Parking:
- dla wystawców płatny - opłatę ustala właściciel terenu firma "PTAK"



ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.

Foreign exhibitors - payment until 21.03.2018:
- for the first dog (with Catalogue)  130 PLN
- for every additional dog (without Catalogue)  100 PLN
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (without Catalogue)  40 PLN
- Polish Breeds (without Catalogue)  free of charge
- Best Couple (without Catalogue)  30 PLN
- Best Breeder Groups (without Catalogue)  30 PLN
- Junior Handling (without Catalogue)  30 PLN

Attention ! We do not accept payments at the show.
 


Konto bankowe - Bank account

74 1050 1025 1000 0023 0027 0143     ING Bank Śląski

Uwaga !  W tytule przelewu prosimy podać jakiej wystawy i jakich psów on dotyczy.

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 74 1050 1025 1000 0023 0027 0143

Reklamy w katalogu, stoiska handlowe, bilety wstępu

cała strona (cz-b) 185 zł, (kolor) 370 zł  (ceny brutto)
pół strony (cz-b) 95 zł, (kolor) 185 zł 
(ceny brutto)

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  07.04.2018 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 1, 3, 6, 7, 8, 10, rasy nie uznane przez FCI
08.04.2018 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 9

UWAGA !   Jeśli na ringu będzie powyżej 85 psów, ocena będzie odbywała się bez opisów.


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1
sobota
(Saturday)
Bogusław Chmiel (PL)
     Owczarek niemiecki długowłosy / Deutscher Schäferhund
     Owczarek niemiecki krótkowłosy / Deutscher Schäferhund

Elżbieta Chwalibóg (PL)
     Border Collie
     Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
     Owczarek szkocki krótkowłosy / Collie Smooth

Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
     Australian Cattle Dog
     Australian Stumpy Tail Cattle Dog
     Bearded Collie
     Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond
     Owczarek australijski (typ amerykański) / Australian Shepherd (american type)
     Owczarek szetlandzki (Sheltie) / Shetland

Maria Makomaski (FR)
     Ceskoslovensky Vlcak
     Komondor
     Kuvasz
     Mudi
     Polski owczarek nizinny
     Polski Owczarek podhalański
     Puli
     Pumi

Katarzyna Fiszdon (PL)
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI / other breeds from the 1. FCI Group
 

FCI 2
niedziela
(Sunday)
Elena Adamovskaja (RUS)
     Czarny terier rosyjski / Tchiorny Terrier
     Owczarek kaukaski / Kavkazskaia Ovtcharka
     Owczarek środkowoazjatycki / Sredneasiatskaia Ovtcharka

Katarzyna Fiszdon (PL)
     Berneński Pies Pasterski / Berner Sennenhund

Bogusław Chmiel (PL)
     Anatolian /Coban Kopegi
     Appenzeller / Appenzeller Sennenhund
     Duży Szwajcarski Pies Pasterski / Grosser Schwizer Sennenhound
     Entlebucher / Entlebucher Sennenhound

Maria Makomaski (FR)
     Bullmastiff
     Cane Corso Italiano
     Mastif angielski / Mastiff
     Rottweiler

Sava Ignjatovic (RS)
     Bokser / Deutsche Boxer
     Doberman / Dobermann
     Mastif tybetański / Do- Khyi, Tibetan Mastiff

Renata Petkeviciene (LT)
     Buldog angielski / Bulldog
     Mastif neapolitański /Mastino Napoletano
     Pinczer małpi / Affenpinscher
     Pinczer miniaturowy / Zwergpinscher
     Pinczer średni / Pinscher
     Shar Pei

Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)
     Sznaucer olbrzym czarny / Riesenschnauzer Schwarz
     Sznaucer olbrzym pieprz i sól / Riesenshnauzer Pfeffersalz
     Sznaucer średni czarny / Schnazer Schwarz
     Sznaucer średni pieprz i sól / Schnauzer Pfeffersalz
     Sznaucer miniaturowy biały / Zwergschnauzer Weiss
     Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny / Zwergschanuzer Schwarz-silver
     Sznaucer miniaturowy czarny / Zwergschnauzer Schwarz
     Sznaucer miniaturowy pieprz i sól / Zwergschnauzer Pfeffersalz

Miroslav Vaclavik (CZ)
     Dog argentyński / Dogo Arentino
     Dogue de Bordeaux
     Dog kanaryjski / Perro de presa Canario
     Dog z Majorki / Ca de Bou
     Dog niemiecki (błękitny) / Deutsche Dogge (Blau)
     Dog niemiecki (czarny, arlekin) / Deutsche Dogge (Schwarz, Gefleckt)
     Dog niemiecki (żółty, pręgowany) / Deutsche Dogge (Gelb, Gestriemt)
     Nowofundland / Newfoundland

Igoris Zizevskis (LT)
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI / other breeds from the 2. FCI Group
 

FCI 3
sobota
(Saturday)
George Schogol (GE)
     Bulterier / Bull Terrier
     Bulterier minaiturowy / Miniature Bull Terrier

Sava Ignjatovic (RS)
     Staffordshire Bull Terrier
     Terier szkocki / Scottish Terrier
     Terier czeski / Cesky Terrier

Livija Zizevske (LT)
     Yorkshire Terrier

Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) - zmiana sędziego
     American Staffordshire Terrier
     Australian Silky Terrier
     Cairn Terrier
     Norwich Terrier
     Notfolk Terrier
     Niemiecki terier myśliwski / German Hunting Terrier
     Skye Terrier
     Sealyham Terrier

Nikola Smolic (HR)
     Airedale Terrier
     Bedlington Terrier
     Jack Russell Terrier
     Parson Russell Terrier
     Terier brazylijski

Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)
     pozostałe rasy z grupy 3. FCI / other breeds from the 3. FCI Group
 

FCI 4
niedziela
(Sunday)
Leszek Salamon (PL) - zmiana sędziego
     wszystkie rasy (all breeds)
 

FCI 5
niedziela
(Sunday)
Maria Ceccarelli (IT)
    
Basenji
     Shiba
     Szpic miniaturowy / Zwergspitz Pomeranian

Elżbieta Chwalibóg (PL)
     Akita amerykańska
     Chow Chow
     Eurasier
     Siberian Husky

Ewa Nielsen (SE)
     Samoyed

Katarzyna Fiszdon (PL)
     Akita

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
     Cirneco dell’Etna
     Pies Faraona / Pharaoh Hound
     Podenco kanaryjski /Podenco Canario
     Podengo portugalski /Podengo Portugues
     Podenco z Ibizy / Podenco Ibiceno

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
     pozostałe rasy z grupy 5. FCI / other breeds from the 5. FCI Group
 

FCI 6
sobota
(Saturday)
Nikola Smolic (HR)
    Dalmatyńczyk / Dalmatinac

Elżbieta Chwalibóg (PL)
    Ogar Polski

Miroslav Vaclavik (CZ)
     Alpejski gończy krótkonożny / Alpenlandische
     Basset Hound
     Gończy berneński / Berner Laufhund
     Gończy Hamiltona
     Gończy sowacki / Slovensky Kopov
     Porcelaine
     Petit Basset Griffon Vendeen
     Posokowiec bawarski / Bayrischer Gebirgsschweisshund
     Posokowiec hanowerski /Hannover’scher Schweisshund
     Rhodesian Ridgeback

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
     pozostałe rasy z grupy 6. FCI / other breeds from the 6. FCI Group
 

FCI 7
sobota
(Saturday)
Renata Petkeviciene (LT)
     Wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek) / Cesky fousek
     Wyżeł niemiecki długowłosy / Deutscher Langhaariger Vorstehhund
     Wyżeł niemiecki krótkowłosy / Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund
     Wyżeł niemiecki szorstkowłosy / Deutscher Drahthaarlger Vorstehhund
     Wyżeł weimarski krótkowłosy / WeimaranerKurzaarlg
     Wyżeł węgierski krótkowłosy / Povidszoru magyar vizla
     Wyżeł węgierski szorstkowłosy / Drotzoru magyar vizla
     Wyżeł włoski krótkowłosy / Braco Italiano

Igoris Zizevskis (LT)
     pozostałe rasy z grupy 7. FCI / other breeds from the 7. FCI Group
 

FCI 8
sobota
(Saturday)
Maria Cecarelli (IT)
     Flat Coated Retriever
     Golden Retriever
     Lagotto romagnolo
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Ewa Nielsen (SE)
     Chesapeake Bay Retriever
     Curly Coated Retriever
     Labrador Retriever

Elena Adamovskaja (RUS)
     pozostałe rasy z grupy 8. FCI / other breeds from the 8. FCI Group
 

FCI 9
niedziela
(Sunday)
George Schogol (GE)
     Buldog francuski /Bouledogue francais

Eva Nielsen (SE)
     Chiński grzywacz / Chinese crested dog
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon / Epagnuel nain continental a oreilles droites Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene / Epagnuel nain Continental a oreilles tombantes Phalene

Nikola Smolic (HR)
     Brabantczyk / Petit Brabancon
     Gryfonik belgijski / Griffon belge
     Gryfonik brukselski / Griffon brukxellois
     Hawańczyk / Havanese
     Lhasa Apso
     Maltańczyk / Maltese
     Mops / Pug

Arne Foss (NO)
     Boston Terrier
     Cavalier King Charles Spaniel
     King Charles Spaniel

Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
     Chihuahua długowłosy / Chihuahua a pelo largo
     Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua a pelo corto

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
     Bichon frise
     Chin japoński / Chin
     Shih Tzu

Livija Zizevske (LT)
     Bolończyk / Bolognese
     Coton de Tulear
     Kromfohrländer
     Lwi piesek / Petit chien lion
     Pekińczyk / Pekingese
     Pudle (wszystkie)
     Rosyjski toy długowłosy
     Rosyjski toy krótkowłosy
     Spaniel tybetański / Tibetan Spaniel
     Terier tybetański / Tibetan Terrier
 

FCI 10
sobota
(Saturday)
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
     Whippet

Arne Foss (NO)
     pozostałe rasy z grupy 10. FCI / other breeds from the 10. FCI Group

 

sobota
(Saturday)
Rasy nieuznane przez FCI / Breeds not recognized by FCI

Elżbieta Chwalibóg (PL)

     Polski spaniel myśliwski


Livija Zizevskie (LT)

     pozostałe rasy nieuznane przez FCI / other breeds not recognized by FCI
 

  Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) - Sobota / Saturday
Bogusław Chmiel
(PL) - Niedziela / Sunday

KONKURENCJE FINAŁOWE

Sobota
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
Najlepsza Para - Maria Makomaski (F)
Memoriał im. Cz. Kurowskiego - Leszek Salamon (PL)
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Katarzyna Fiszdon (PL)
Najlepsza Hodowla - Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Bogusław Chmiel (PL)
Najpiękniejsze Mł. Szczenię - Igoris Zizevskis (LT)
Najpiękniejsze Szczenię - Miroslav Vaclavik (CZ)
Najpiękniejszy Weteran - Elena Adamovskaja (RUS)
Najpiękniejsz Junior - George Schogol (GE)
Najpiękniejszy Pies Rasy Nieuznanej - Livija Zizevske (LT)
Zwycięzca Grupy 1 - Elżbieta Chwalibóg (PL)
Zwycięzca Grupy 3 - Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL) - zmiana sędziego
Zwycięzca Grupy 6 - Leszek Salamon (PL)
Zwycięzca Grupy 7 - Renata Petkeviciene (LT)
Zwycięzca Grupy 8 - Maria Cecarelli (I)
Zwycięzca Grupy 10 - Arne Foss (N)

Niedziela

Najlepszy Młody Prezenter Dnia - Bogusław Chmiel (PL)
Najlepsza Para - Maria Makomaski (F)
Najlepsza Hodowla - Leszek Salamon (PL)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Livija Zizevske (LT)
Najpiękniejsze Mł. Szczenię - Igoris Zizevskis (LT)
Najpiękniejsze Szczenię - Miroslav Vaclavik (CZ)
Najpiękniejszy Weteran - Elena Adamovskaja (RUS)
Najpiękniejszy Junior - George Schogol (GE)
Zwycięzca Grupy 2 - Sava Ignjatovic (RS)
Zwycięzca Grupy 4 - Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Zwycięzca Grupy 5 - Eva Nielsen (S)
Zwycięzca Grupy 9 -  Nikola Smolic (HR)
Best In Show - Joanna Szczepańska-Korpetta (PL) - zmiana sędziego
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 04-04-2018