Wystawy / Shows

 

Plan sędziowania / Plan of judging         

Wykaz wystawców / List of exhibitors

 
(pliki PDF / PDF files)


1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 7.30 - 13.30, początek sędziowania o godz. 10.00.
2. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić książeczkę zdrowia psa z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie.
3. Wstęp na teren wystawy mają psy wyłącznie zgłoszone na wystawę.
4. Potwierdzenie przyjęcia psa upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem, w dniu jego wystawiania.
5. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.
6. Obsada sędziowska może ulec zmianie.
 
1. Dogs registry time: 7.30 a.m. - 1.30 p.m. Judging in the rings from 10.00 a.m.
2. The confirmation allows to enter free of charge to the Show for one person of each dog entered.
3. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
4. Please be informed, that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.


UWAGA !
W przypadku zgłoszeń opłaconych, numery startowe zostały dołączone do potwierdzeń (plik PDF) - prosimy je wydrukować !
W przypadku zgłoszeń nieopłaconych, prosimy zgłosić się do sekretariatu wystawy.
   
 
Wystawa - Show
  Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Warszawa, 9.09.2018

Miejsce - Place

Hipodrom, Warszawa-Stara Miłosna - ul. Władysława Raczkiewicza 89 (dawna 1-go Praskiego Pułku)

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

29.08.2018

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.


Wystawcy krajowi -
opłaty wnoszone do dnia 29.08.2018:

- za pierwszego psa (z katalogiem on-line)  90 zł    (rasy polskie 36 zł)
- za drugiego i następnego psa  90 zł   (dla członków O/Warszawa - 70 zł)
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (z katalogiem on-line)  40 zł  (rasy polskie 16 zł)
- Najlepsza Para  20 zł
- Najlepsza Grupa  20 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

UWAGA !  Przyjęte zostaną tylko zgłoszenia opłacone w terminie.


Parking:
- dla wystawców - bezpłatny
- dla osób zwiedzających - płatny 15 zł

Bilety wstępu: normalne 15 zł. Dzieci, młodzież szkolna i emeryci - wstęp wolny.

Opłata za stoiska handlowe 70 zł. za metr kw.


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 10 PLN.


Foreign exhibitors - payment until 29.08.2018:
- for the first dog (with Catalogue on-line)  90 PLN  (polish breeds 36 PLN)
- for every additional dog  90 PLN
- minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (with Catalogue on-line)  40 PLN  (polish breeds 16 PLN)
- Best Couple  20 PLN
- Best Breeders Group  20 PLN
- Junior Handling  30 PLN

ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.


Konto bankowe - Bank account

92 1050 1025 1000 0023 6377 5137     ING Bank Śląski  -  numer konta TYLKO dla tej wystawy !

Foreign exhibitors:
Bank:  ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW
PL 92 1050 1025 1000 0023 6377 5137  for this show only !

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) 150 zł, (kolor) 300 zł; pół strony (cz-b) 75 zł, (kolor) 150 zł.

Formaty reklam: cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strny (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).

Pliki można wysłać e-mail'em: warszawa@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM).

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Warszawie
03-802 Warszawa, ul. Lubelska 5/7
(Poland)
tel./
phone (0048) 22-618-25-70, 22-618-25-66
Biuro czynne: pn - pt 11.00 - 18.30 /
Office hours: Monday - Friday 11.00 a.m. - 6.30 p.m.
 

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Waldemar Federak (PL)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy
     Owczarek niemiecki długowłosy

Ruth Wagner (LUX)
     Bergamasco
     Biały owczarek szwajcarski
     Bouvier de Flandres
     Ceskoslovensky Vlciak
     Owczarek australijski - Kelpie
     Owczarek belgijski - Groenendael, Laekenois, Malinois, Tervueren
     Owczarek francuski - Briard
     Owczarek francuski - Beauceron
     Owczarek staroangielski - Bobtail 
     Owczarek szetlandzki
     Owczarek szkocki długowłosy
     Owczarek szkocki krótkowłosy
     Polski owczarek nizinny
     Polski owczarek podhalański
     pozostałe rasy z grupy 1. FCI

Pavel Margolin (RUS)
     Welsh corgi cardigan
     Welsh corgi Pembroke
     Schipperke
     Owczarek australijski

Galina Kirkitskaya (RUS)
     Border collie
 

FCI 2 Beata Kucharczyk (PL)
     Cane Corso Italiano
     Dog niemiecki
     Dogue de Bordeaux
     Shar Pei

K
atarzyna Bohdanowicz (PL)
     Bokser
     Buldog angielski
     Bullmastiff
     Cão Fila de São Miguel
     Cimarrón Urugayo
     Dog kanaryjski
     Dog argentyński
     Fila brasileiro
     Mastiif angielski
     Rottweiler
     Tosa

Elżbieta Kusińska-Leontiew (PL)
     Appenzeller
     Berneński pies pasterski
     Bernardyn długowłosy
     Bernardyn krótkowłosy
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Entlebucher
     Hovawart
     Landseer
     Leonberger
     Nowofundland
     Owczarek kaukaski
     Owczarek środkowoazjatycki
     pozostałe molosy – psy górskie

Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
     Doberman
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     sznaucery – wszystkie rasy

Galina Kirkitskaya (RUS)
     Czarny terier rosyjski 
 

FCI 3 Galina Kirkitskaya (RUS)
     West Highland White Terrier

Adam Stasiak (PL)
     Airedale Terrier
     Bedlington Terrier
     Border Terrier
     Cairn Terrier
     Dandie Dinmont Terrier 
     Foksterier krótkowłosy
     Foksterier szorstkowłosy
     Jack Russell Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Niemiecki terrier myśliwski
     Parson Russell Terrier
     Terrier irlandzki
     Terrier walijski
     Yorkshire Terier

Agata Korpetta (PL)
     American Saffordshire terrier
     Bulterier
     Bulterier miniaturowy 
     Sealyham Terrier
     Staffordshire Bull Terrier
     Terier szkocki
 

FCI 4 Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 5 Ruth Wagner (LUX)
     Pies Faraona
     Podenco z Ibizy
     Thai Rdgeback
     pozostałe rasy z grupy 5. FCI

Pavel Margolin (RUS)
     Basenji

Galina Kirkitskaya (RUS)
     Samoyed
     Shiba

Zoran Roknić (SRB)
     Akita
     Akita amerykańska
     Alaskan Malamute
     Chow Chow
     Karelski pies na niedźwiedzie
     łajki
     Siberian Husky
     Szpic wilczy
     Szpic miniaturowy - Pomeranian
 

FCI 6 Lilianna Bachurzewska (PL)
     Beagle

Edyta Ossowska (PL)
     Basset hound
     Basset artezyjsko-normandzki
     Dalmatyńczyk
     Gończy polski
     Gończy słowacki
     Ogar polski
     Porcelaine
     Posokowiec bawarski
     Posokowiec hanowerski
     Rhodesian Ridgeback 

Zoran Roknić (SRB)
     pozostałe rasy z grupy 6. FCI
 

FCI 7 Leen van Genechten (B)
    
Seter irlandzki
     Wyżły kontynentalne

Aidan McKiernan (IRL)
     Pointer
     Seter angielski
     Seter szkocki Gordon
     Seter irlandzki czerwono-biały

 

FCI 8 Leen van Genechten (B)
     Barbet
     Cocker spaniel angielski
     Płochacz niemiecki
     Springer spaniel walijski
     Springer spaniel angielski

Pavel Margolin (RUS)
     Golden retriever
     Flat Coated retriever

Aidan McKiernan (IRL)
     Koikerhondje
     Nova Scotia Duck Tolling Retriever
     Curly Coated Retriever
     Chesapeake Bay Retriever
     Hiszpański pies dowodny
     Lagotto romagnolo
     Labrador Retriever
     pozostałe rasy z grupy 8. FCI
 

FCI 9 Lilianna Bachurzewska (PL)
     Boston Terrier
     Buldog francuski
     Mops

Sebastian Harnik (PL)
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Cavalier King Charles Spaniel
     Maltańczyk

Vytautas Baranauskas (LT)
     Bichon frise
     Bolończyk
     Brabantczyk
     Chin japoński
     Chiński grzywacz
     Coton de Tulear
     Gryfonik belgijski
     Gryfonik brukselski
     Hawańczyk
     Lhasa Apso
     Pekińczyk
     Pudel duży
     Pudel miniaturowy
     Pudel średni
     Pudel toy
     Shih tzu
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański

Galina Kirkitskaya (RUS)
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

Pavel Margolin (RUS)
     Rosyjski Toy
 

FCI 10 Tomasz Wolańczyk (PL)
     charty - wszystkie rasy
 

  Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
     rasy nieuznane przez FCI
 

  Konkurs Młody Prezenter
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

Sędzia Rezerwowy
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)


Konkurencje finałowe

Konkurs Młody Prezenter - Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Najpiękniejszy Pies Rasy Nieuznanej - Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
Najlepsza Para - Adam Stasiak (PL)
Najlepsza Grupa Hodowlana - Adam Stasiak (PL)
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Waldemar Federak (PL)
Najpiękniejsze Młodzsze Szczenię - Lilianna Bachurzewska (PL)
Najpiękniejsze Szczenię - Sebastian Harnik (PL)
Najpiękniejszy Junior -
Zoran Roknić (SRB)
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Lilianna Bachurzewska (PL)
Najpiękniejszy Weteran - Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
Zwycięzca Grupy 1 -
Ruth Wagner (LUX)
Zwycięzca Grupy 2 -
Galina Kirkitskaya (RUS)
Zwycięzca Grupy 3 -
Agata Korpetta (PL)
Zwycięzca Grupy 4 - Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)
Zwycięzca Grupy 5 -
Galina Kirkitskaya (RUS)
Zwycięzca Grupy 6 - Lilianna Bachurzewska (PL)
Zwycięzca Grupy 7 -
Leen van Genechten (B)
Zwycięzca Grupy 8 -
Aidan McKiernan (IRL)
Zwycięzca Grupy 9 -
Vytautas Baranauskas (LT)
Zwycięzca Grupy 10 - Tomasz Wolańczyk (PL)

Best in Show - Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 06-09-2018