Wystawy / Shows

 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 8-9.07.2017
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 
8.07.2017 - SOBOTA
 

miejsce I
miejsce II
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
Monika Kalisiewicz
Nikola Owczarek

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
miejsce V
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Ewa Stolarska (PL)
261, polski owczarek nizinny POPIS Rawipon Bogusława Patrzykont, Beata Klawińska
1540, gończy polski DRYLING BEBR Odszukac Wiatr Agata Telimena Bielowska
1577, ogar polski Czuwaj z Wszystkich Skoków Joanna Juszkiawiczus-Badin
303, polski owczarek podhalański Bystra Chosa Dorota Pogorzelska-Budek
2632, chart polski BAGIETKA Amerss Zbigniew Zadroga

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy - sędzia: Waldemar Kosmalski (PL)
1790, wyżeł weimarski krótkowł. HEART BREAKER Alive Silver Magdalena Hoffman
200, owczarek niemiecki krótkowłosy ESME Satysfakcja Iwona Strzelecka
2660, whippet CAMOUFLAGE Idealist Monika Sepołowicz
1890, golden retriever Cheek to Cheek London Dry Gin Monika Fuchs

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Mariola Żuchlińska (PL)
AMIGO AMOROSO Spotted witch Charm, ACTIVIA AMOROSA Spotted with Charm
2052, 2059, springer spaniel angielski, Natalia Mystkowska, Katarzyna Bryłka

Czambor z Vlciho dubu, Eetee II od Uhoste
68, 69, ceskoslovensky vlciak, Grzegorz Stelmachowski

BILAN of Skyrocker, FREEDOM OF SKYROCKET
1804, 1811, wyżeł węgierski krótkowłosy, Lidia Michalak

LeSCORPIO Ziemann, NADINE Ziemann
975, 999, jack russell terrier, Katarzyna Ziemann

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Zofia Konderla (PL)
springer spaniel angielski Spotted with Charm Natalia Mystkowska
chart polski Amerss Łukasz Witczak
seter irlandzki Meldor-Sett Renata Olszewska
ogar polski Psia Cometa Katarzyna Sakłwska-Badziukiewicz

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię - sędzia: Denis Kuzlej (BG)
1543, gończy polski LIRA Kłusująca Sfora Dorota Mikus-Koralewska
2045, springer spaniel angielski Tira Vento ABSOLUTELY CRAZY MAN Katarzyna Plewka
1130, west highland white terrier VALIENTE CORAZON Vixan Beata Przygodzka
1505, beagle Absolutely Spotless CLEO Tomasz, Magdalena Budkowscy

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię - sędzia: Krzysztof Czechowski (PL)
2665, whippet JESSABELLE JESSAMINE Synergy Tomasz Kuszyk, Rafał Wojdyła
2046, springer spaniel angielski EXPERTO ESPERADO Spotted With Charm Aleksandra Trepanowska
2615, chart perski saluki Arabica DeSoto Anna Laskowska, Diana Andrysiak
12, biały owczarek szwajcarski OTIS OD BIJELIH ANDELA Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran - sędzia: Maria Zasada (PL)
1495, basset hound DUDI DOG'S ERYK Małgorzata Dudenko
1917, golden retriever YOUR MAJESTY Oligarchia Andrzej Stępiński
1867, flat coated retriever Gawika PRIME CREW ANJOU Sylwana Skarżycka
68, ceskoslovensky vlciak Czambor z Vlciho dubu Grzegorz Stelmachowski

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior - sędzia: Nikolay Sedykh (RUS)
44, border collie Viva La Tia ON A WAVE Anna Garbacka-Warecka
261, polski owczarek nizinny POPIS Rawipon Bogusława Patrzykont, Beata Klawińska
2062, springer spaniel walijski EASY VICTORY Adea Jagoda Samsel
1785, wyżeł weimarski krótkowł. SIGMA WEIMARANERS HOUSE Małgorzata Rojek

 

miejsce I
Memoriał im. Czesława Kurowskiego - sędzia: Marek Roszkiewicz (PL)
1715, seter irlandzki czerwono-biały BOREAS Artegerd Piotr Pawłowski, Renata Rokuskova

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Rasy Nieuznanej przez FCI - sędzia: Vladimir Piskay (SK)
2697, buldog kontynentalny Pickwick DARA Karolina Sumiło
2701, moskiewski pies stróżujący ANILIN AXEL VANELISS DREAM Katarzyna Furs
2698, chodsky pes Aro z Repinskeho dolu Jowita Burz
2700, łajka jakucka INNER SPACE Elżbieta Wydra

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Galyna Kalinichenko (UA)
37, border collie Trucharm MY BRILLANTINO TALE Natalia Bukowiecka, Jarosław Bukowiecki
23, biały owczarek szwajcarski GLORIA Fortunatus Poland Bernadetta Kołobernawska, Monika Nowak
261, polski owczarek nizinny POPIS Rawipon Bogusława Patrzykont, Beata Klawińska
60, bouvier des flandres Camaro Bouvi-Buzi Aneta Łęgowska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI - sędzia: Natalia Sedykh (RUS)
1002, kerry blue terrier TERRANO z Płockiego Wzgórza Witold Błaszczyszyn
1007, lakeland terrier HI-KEL TERRYDALE MR BOMBASTIC AT SHER Nadezda Mikheeva
1104, terier szkocki Gulabin's CHIEF CODY Joanna Śmidoda
835, american sttaffordshire terrier JET SET King of Ring's Adam Adamowski

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Viera Staviarska (SK)
1632, rhodesian ridgeback Villagedogs O' Red October Dorothy McGoldrick
1504, beagle Absolutely Spotless ZEUS Tomasz, Magdalena Biudkowscy
1523, dalmatyńczyk Stories Of Dreams Alexandra Spoiled Miss Alexandra Pódaova
1495, basset hound DUDI DOG'S ERYK Małgorzata Dudenko

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 7 FCI - sędzia: Sjoerd Jobse (S)
1721, seter szkocki gordon Jasper Black Ivy Dominik Sadkowski
1707, seter irlandzki Forfarian You Sexy Thing Mari Launiainen
1785, wyżeł weimarski krótkowłosy SIGMA WEIMARANERS HOUSE Małgorzata Rojek
1658, seter angielski Wansleydale Orszak Gold Zbigniew Dzionek

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI - sędzia: Anna Pulikowska-Klimonda (PL)
1864, flat coated retriever Hecolap COMMAND AND CONQUER Mirosław Jabłoński
2048, springer spaniel angielski Lirdsett ONE MISTY MORNING Renata Berlińska
2062, springer spaniel walijski EASY VICTORY Adea Jagoda Samsel
1917, golden retriever YOUR MAJESTY Oligarchia Andrzej Stępiński

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 10 FCI - sędzia: Georgiy Onishchenko (UA)
2632, chart polski BAGIETKA Amerss Zbigniew Zadroga
2637, chart rosyjski borzoj Lubomir iz Severnoi Ohoty Anastasiya Mamaeva
2613, chart afgański Natalia Vodianova Y-Shirvan Gracjana Kruszel
2665, whippet JESSABELLE JESSAMINE Synergy Tomasz Kuszyk, Rafał Wojdyła

 

9.07.2017 - NIEDZIELA

 

miejsce I
miejsce II
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Andrzej Jendrasiak (FCI)
Karolina Kaczmarczyk
Monika Kalisiewicz

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
Najlepszy Pies Użytkowy - sędzia: Catrinel Pauna (ROM)
1225, jamnik krótkowłosy stand. PRESTON z Dachu Hanna Maniewska
1310, alaskan malamute KONG OF CHAMPIONS Polarni Usvit Ewa Niemczyk
1214, jamnik krótkowłosy król. MINI KARAMBOLIS COMPANERO DE LA VIDA Tomas Mertingas
1189, jamnik długowłosy król. SAILOR Kreskomania Mirosław Zwierzyński

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Georgiy Onishchenko (UA)
SCOOBY MAZURIANA, GREEN TEA Made in Satisfaction
762, 766, sznaucer miniaturowy, Beata Ciarkowska

BOSMAN Black Legion, BEZA Black Legion
477, 490, czarny terier rosyjski, Adam Florczuk

Arctic Challenge WOOLLY MAMMOTH VEL TOFIK, Arctic Challange WHY NOT SNOW IN SPRING
1311, 1319, alaskan malamute, Ewa Szustak-Baryła, Iwona Lenarczyk-Małecka

Husqvarna PRELUDIUM, Husqvarna REMEMBER ME
1422, 1435, siberian husky, Małgorzata Moskała

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana - sędzia: Sergii Slukin (UA)
chiński grzywacz Secret Joanna Grabowska
buldog francuski ze Skrzatlandu Beata Kalińska
siberian husky Husqvarna Jolanta Ziaja-Kardyka
tosa znad Brzegu Świdra Tadeusz Stoczewski

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię - sędzia: Małgorzata Hałas (PL)
1343, chow chow NAHOMICH ART KOT Beata Wołk
2585, spaniel tybetański CATCH ME IF YOU CAN Livolly Mariusz Ciborowski
480, czarny terier rosyjski HERA Black Legion Adam Florczuk
656, nowofundland Norkros ULTRAMARINE Paweł Leontiew, Elżbieta Kusińska-Leontiew

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię - sędzia: Marian Paweł Bocianowski (PL)
2088, boston terrier SONATA ARCTICA Amigo Perro Andrzej Szutkiewicz, Katarzyna Dziuba
1387, samoyed Smiling Miracle JUST LIKE HEAVEN Marta Morawska, Olga Wiechowska
2470, pekińczyk VANESSA WRONIA Astarte Gold Rafał First, Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
782, sznaucer olbrzym czarny AL PACINO z Tartaku Karolina Michalak

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran - sędzia: Krzysztof Czechowski (PL)
1424, siberian husky Snowmist's Ontario Treasure Katarzyna Czarkowska
799, sznaucer średni OTIS Gagatek Janina Grochowska
776, sznaucer miniaturowy FERVEX Tostom Artur Pakuła
1210, jamnik długowłosy stand. EROS Dagi Dog Dagmara Oraczewska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior - sędzia: Nikolay Sedykh (RUS)
1448, szpic min. Pomeranian Tip Top Premiera Poland Bożena Borkowska-Grochala
2306, chihuahua krótkowłosy VIDA LOCA Dogomania Chiara Bonauguro
1375, samoyed Klajokliu suo NARVIS Ewelina Pastusiak
658, nowofundland Norkros TRAMONTANA Paweł Leontiew, Elżbieta Kusińska-Leontiew

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupa 2 FCI - sędzia: Sergii Slukin (UA)
670, owczarek kaukaski LINKOR iż Russkoy Provintsii Anna Rowińska, Sławomir Bubas
728, rottweiler Milbeck PANAMA Nikolajs Mirosnicenko, Małgorzata,Wojciech Wolniewicz
401, bokser MARSALA Nostrum Anna Bogucka
457, cane corso italiano Imprezo Polaris Sherlok Bogusław Piędzia

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - sędzia: Denis Kuzlej (BG)
1216, jamnik krótkowłosy król. Zimerbude ZAYKA Wojciech Albert Kurowski
1233, jamnik szorstkowłosy król. DON CORLEONE Red Horses Beata Żyder
1193, jamnik długowłosy król. CHARODEYKA s Divnyh Gor Beata Gęsińska
1210, jamnik długowłosy stand. EROS Dagi Dog Dagmara Oraczewska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI - sędzia: Renata Petkevicene (LT)
1448, szpic miniaturowy pomerianian Tip top Premiera Poland Bożena Borkowska-Grochala
1291, akita amerykańska DR. WOLF RETROSPECT OF VICTORY Justas Jakelevicius
1331, basenji SULLA Liwang Dorota Müller
1349, chow chow NADIR BARON VON REMBRANT Sky Garden Jarosław Jedynak

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI - sędzia: Natalia Sedykh (RU)
2411, lhasa apso CATTALEYA Astarte Gold Rafał First, Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
2374, chiński grzywacz Sasquehanna PUSTYNNA NOC Małgorzata Supronowicz
2486, pudel miniaturowy czarny MISS FIONA Od Lalanki Beata Matławska
2069, bichon frise TAURO FREIM Janita Plunge

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show - sędzia: Jorgen Hindse (DK)
37, border collie Trucharm MY BRILLANTINO TALE Natalia Bukowiecka, Jarosław Bukowiecki
1216, jamnik krótkowłosy król. Zimerbude ZAYKA Wojciech Albert Kurkowski
1721, seter szkocki gordon Jasper Black Ivy Dominik Sadkowski
1448, szpic min. Pomeranian Tip Top Premiera Poland Bożena Borkowska-Grochala