Wystawy / Shows

 
Krajowa Wystawa Psów 1, 4 i 8. Grupy FCI -
Nadarzyn-Wolica, 8.04.2017
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 

miejsce I
miejsce II
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Julia Glubińska
Monika Kalisiewicz

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Waldemar Federak
77 - owczarek niemiecki długowłosy, HEKTOR z Zielonego Ursynowa Poland, wł, Janusz Chojnacki
358 - springer spaniel angielski, DARK NIGHT HUNTER Avendesora Poland, wł. Anna Grudzińska
110 - owczarek niemiecki krótkowłosy, Al-grom LABBO, wł. Izabela Beszlag
215 - jamnik długowłosy króliczy, SAILOR Kreskomania, wł. Mirosław Zwierzyński

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Elżbieta Augustyniak
137, 143 - Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH, Di' Leilas Sheltie SKY IN VESCA MONTANA
owczarek szetlandzki, wł. Anna Szulc

170, 193 - BIAŁY KRÓL z Psiej Parafii, OKOWITA z Psiej Parafii
polski owczarek podhalański, wł. Magdalena ¦więtoń, Blanka Borowiec-Szczepańska

260, 261 - ŻWIREK z Psiej Parafii, ŻYŁA ZŁOTA z Psiej Parafii
cocker spaniel amerykański, wł. Magdalena ¦więtoń

26, 28 - Alien Sguardo del Lupo, Alaska Dguardo del Lupo
ceskoslovensky vlciak, wł. Michele Manzardo

 

miejsce I
miejsce II
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Anna Ja¶kiewicz
welsh corgi cardigan, Uszaki, wł. Magdalena Zalewska
labrador retriever, Syringa Meyeri, wł. Edyta Zmudzinska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię – sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
168 - polski owczarek podhalański, ZBIR Biała Straż, wł. Agnieszka Gregulska
232 - jamnik długowłosy stand., KARMA Hokus Pokus z Perłowej, wł. Ewa D±browska
293 - golden retriever, BELLA Fanta Mabelle, wł. Beata Naruszewicz-Stroińska
159 - polski owczarek nizinny, FARMER z Wielgowa, wł. Radosław D±bkowski-Piotrowski

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię – sędzia: Marek Roszkiewicz
59 - owczarek niemiecki długowłosy, WICCO z Zielonego Ursynowa Poland, wł. Janusz Chojnacki
294 - golden retriever, DEEPLY MADLY Loyal Gold, wł. Nina Kowalska, Katarzyna Tomasiuk
309 - labrador retriever, PROROK Alfa Matria, wł. Barbara Krasicka, Norbert Szlaski
201 - welsh corgi cardigan, Uszaki ELF OWL, wł. Ewelina Dłużniewska, Magda Zalewska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Anna Ja¶kiewicz
211 - welsh corgi pembroke, KANTYCZKA Lisiura, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer
231 - jamnik długowłosy stand., Eros Dagi Dog, wł. Dagmara Oraczewska
140 - owczarek szetlandzki, Grandgables JUST ANOTHER HERO, wł. Anna Szulc
269 - cocker spaniel angielski, Kimerys Happy My Boy Capra, wł. Ryszard Zięciak

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
342 - lagotto romagnolo, HONEY, wł. Beata Radomska
164 - polski owczarek nizinny, PIANKA Rawipon, wł. Anna Dominiak
242 - jamnik krótkowłosy min., PAXI Nes Gwadiana, wł. Dorota Szufa
207 - welsh corgi pembroke, SMAGLICZKA Lisiura, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Izabella Olejniczak
164 - polski owczarek nizinny, PIANKA Rawipon, wł. Anna Dominiak
211 - welsh corgi pembroke, KANTYCZKA Lisiura, wł. Anna Redlicja, Anna Mejer
191 - polski owczarek podhalański, COCA Alpejskie Zauroczenie, wł. Joalnta Zonn, Natalia Glubińska
50  - owczarek francuski- beauceron, JEANS de Euskal Herria, wł. Kamil Szczęsny

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - sędzia: Marek Roszkiewicz
257 - jamnik szorstkowłosy stand., Raydachs RIDE MY DUCATI SW S.Ray, wł. A. Peterson, M.Peterson, A.Małecka
231 - jamnik długowłosy stand., Eros Dagi Dog, wł. Dagmara Oraczewska
242 - jamnik krótkowłosy min., PAXI Nes Gwadiana, wł. Łukasz Pawłowski
214 - jamnik długowłosy króliczy, IMAN Hokus Pokus z Perłowej, wł. Aneta Dorota G±siorek

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI – sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
342 - lagotto romagnolo, HONEY, wł. Beata Radomska
283 - flat coated retriever, Minor Source Of The Tara, wł. Joanna Turek
359 - springer spaniel angielski, EQUESS ENJOY Evenflow, wł. Ewa Kochalska
261 - cocker spaniel amerykański, ŻYŁA ZŁOTA z Psiej Parafii, wł. Magdalena ¦więtoń

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
Best In Show – sędzia: Marek Roszkiewicz
257 - jamnik szorstkowłosy stand., Raydachs RIDE MY DUCATI SW S.Ray, wł. A. Peterson, M.Peterson, A.Małecka
342 - lagotto romagnolo, HONEY, wł. Beata Radomska
164 - polski owczarek nizinny, PIANKA Rawipon, wł. Anna Dominiak