Wystawy / Shows

 
XXI Klubowa Wystawa Molosów -
Warszawa, 14.09.2014
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 

miejsce I
 
Najlepsza Para - sędzia: Jan Gajewski, Julia Ovsyannikova, Sergei Volinet
owczarek kaukaski, wł. Sławomir Bubas
RADAMES TALGO, HEPI Duma Zefira - 241, 233
 
 

miejsce I
Najlepsza Hodowla – sędzia: Jan Gajewski, Julia Ovsyannikova, Sergei Volinet
dog kanaryjski, Canchas de los Guanchos, hod. Izabella Pelińska, Jolanta Zawadzka
 
 

miejsce I
Najlepsza Suka Hodowlana – sędzia: Jan Gajewski, Julia Ovsyannikova, Sergei Volinet
hovawart, Noris Animagus, wł, Monika Rogalska - 157
 
 

miejsce I
Najlepszy Reproduktor – sędzia: Jan Gajewski, Julia Ovsyannikova, Sergei Volinet
tosa, YOGI NA SKRAJU RUCZAJU, wł. Tadeusz Stoczewski - 299
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Młodsze Szczenię – sędzia: Sergei Volinet
dogue de bordeaux, DASHA Antystres, wł. Katarzyna Lesiewicz - 115
tosa, EDSON znad Brzegu Świdra, wł. Tadeusz Stoczewski - 284
hovawart, Enormous Jestem Teufel, wł. Magdalena Kawecka - 123
bernardyn długowłosy, Obama od Strazcu z hor, wł. Marzena Brelak-Leske, Mirosław Leske - 8
 

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię – sędzia: Julia Ovsyannikova
owczarek kaukaski, KARA BURAN Księżyc Pamiru, wł. Anna Rowińska - 223
owczarek środkowoazjatycki, PAN ZOGCZA BAJAZET ALLY, wł. Lidia Wrona - 243
bullmastiff, JADE Glitter Stars, wł. Magdalena Olbryś - 63
bernardyn krótkowłosy, wł. Cache Retreat POWER BALL, wł. Ivan Palmblad - 14
 

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Andrzej Kot
owczarek środkowoazjatycki, SUZUKI Baba Hatim, wł. Bartłomiej Wyszkowski - 277
dog argentyński, YARARA Taurus Andrzej Bączek, Marta Bownik-Bączek - 95
owczarek kaukaski, MASZA Echinus, Małgorzata Kotowska - 242
hovawart, Noris Animagus, wł. Monika Rogalska - 157
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – sędzia: Jan Gajewski
tosa, Chassan znad Brzegu Świdra, wł. Marzena Chmielewska - 287
bullmastiff, Full House ALABAMA, wł. Agata Bis - 65
dogue de bordeaux, Hipnosa ddb Fangor, wł. Dariusz Gutowski - 117
buldog angielski, ATENA MYSTERIOUS MADONNA Marbull, wł. Tomasz Warda - 42
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show – sędzia: Bas Bosch
owczarek środkowoazjatycki, Arystan Alga UTIUR, wł. Agata Bis - 254
mastif hiszpański, ABALIA Massive Mollusc, wł, Olena Maslova - 181
tosa, BORA znad Brzegu Świdra, wł. Tadeusz Stoczewski - 312
mastif tybetański, AZIZA Lhassa Valley, wł. Barbara Olech - 218