Wystawy / Shows

 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 12-13.07.2014
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 
12.07.2014 - SOBOTA
 

miejsce I
miejsce II


miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV


miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Leszek Siejkowski
Zuzanna Kaplińska
Małgorzata Tymczak

Grupa Młodsza

Karolina Sławińska
Marta Szpotowicz
Zuzanna Tracz
Karolina Kaczmarczyk

Grupa Starsza

Małgorzata Tymczak
?
?
Wiktoria Bień
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
miejsce V
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Jan Gajewski
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, Klawińska Beata, nr kat. 222
owczarek podhalański, IMPERATOR z Jagusi Zagrody, Aleksandra Jankowska, nr kat. 245
chart polski, ŁOWNA Arcturus, Michał Golaś, nr kat. 2566
gończy polski, WALENTYNKA El-Halem, Maria Minakowska, nr kat. 1626
ogar polski, HARFA GRAJĄCE ECHO, Joanna Juszkiawiczus-Badin, nr kat. 1645

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy - sędzia: Waldemar Federak
field spaniel, WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka, nr kat. 1857
foksterier szorstkowłosy, Skerli Figaro, Tatsiana Koval, nr kat. 1029
gończy polski, WALENTYNKA El-Halem, Maria Minakowska, nr kat. 1626
pointer, AJZON z Halikarnasu, Barbara Szafran, nr kat. 1720

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Anna Rogowska
terier szkocki, wł. Radek Wysocki
VINCITORE DELLA Quattrocento, GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, nr kat. 1161, 1158

pointer, wł. Barbara Szafran
AJZON z Halikarnasu, KORA z Halikarnasu, nr kat. 1720, 1725

American Staffordshiere Terrier, wł. Anna Żero, Jarosław Żero
ETERNAL FLAME Sentinel, NIGHT WISH Sentinel, nr kat. 920, 951

chart rosyjski Borzoj, wł. Andrzej Zembowicz
Solovyev HVAT CONTRA LEGE, OKSANA HIACYNTOVNA Contra Lege, nr kat. 2572, 2580

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Zygmunt Jakubowski
seter irlandzki, Z ARISLANDU, Jadwiga Konkiel
seter szkocki Gordon, BLACK IVY, Agata Witkowska
pointer, Z HALIKARNASU, Barbara Szafran
owczarek podhalański, Z JAGUSI ZAGRODY, Agnieszka Gregulska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię - sędzia: Revaz Khomasuridze (RUS)
cairn terrier, RAIN MUST FALL Grandiflora, Eva Blascinska, nr kat. 1012
puli biały, GAGATEK z Korczówki, Dorota Korcz, Łukasz Wilk, nr kat. 266
owczarek australijski (typ amerykański), Sentikki Dolce Nociata, Dana Niculescu, nr kat. 70
wyżeł weimarski, Incredible Indya Alive Silver, Magdalena Sekular-Łuczak, nr kat. 1807

 

miejsce I
miejsce II

miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię - sędzia: Julija Aidietiene (LT)
terier szkocki, VIGO AMOROSO DELLA Quattrocento, Radek Wysocki, nr kat. 1154
owczarek australijski (typ amerykański), Thornapple Thunder Snow Moto Pies, Dominika Antonik,
Adam Antonik, nr kat. 65
cocker spaniel amerykański, Royalty Inc. GETTING MY ACT TOHETHER, Bernadeta Piegat, nr kat. 1832
beagle, Absolutely Spotless HOLLY, Tomasz Budkowski, nr kat. 1546

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran - sędzia: Halina Kuczyńska
chart rosyjski Borzoj, Tuła Bułatowna Contra Lege, Andrzej Zembowicz, nr kat. 2586
beagle, HEART TO HEART OF CATULUS Xandria, Andrzej Baciński, nr kat. 1577
gończy polski, ORAWA Kłusujaca Sfora, Janina Arczykowska-Gościak, nr kat. 1629
cocker spaniel amerykański, Little Sliwflake Danako, Beata Królak, nr kat. 1834

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior - sędzia: Andrzej Szutkiewicz
chart rosyjski Borzoj, Solovyev HVAT CONTRA LEGE, Andrzej Zembowicz, nr kat. 2572
west highland white terrier, MARC ANTOINE DE LA FONEMA, Loreta Grubliauskiene, nr kat. 1174
owczarek szetlandzki, MOLLY Double Vision FCI, Anna Jarosz, nr kat. 195
wyżeł niemiecki szorstkowłosy, BART Darbinis Dratas, Teresa Włodarska, nr kat. 1788



 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Memoriał im. Czesława Kurowskiego - sędzia: Leszek Siejkowski
seter irlandzki, ARGO Rysi Wykrot FCI, Anna Żwierełło, nr kat. 1735
pointer, AJZON z Halikarnasu, Barbara Szafran, nr kat. 1720
seter angielski, BELLA LUNA Venatrisett FCI, Marta Wysocka-Mincewicz, nr kat. 1727
seter szkocki gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, Benita Malicka, nr kat. 1763

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Mariola Semik
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, Klawińska Beata, nr kat. 222
biały owczarek szwajcarski, FANGTASIA Fortunatus Poland FCI, Ewa Stolarska, nr kat. 18
owczarek niemiecki krótkowłosy, XARA Mavic Poland FCI, Marek Ważydrąg, nr kat. 176
australian cattle dog, YOOTSHENCA Astra Canina, Jadwiga Chodzeń, nr kat. 2

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI - sędzia: Magdalena Świętoń
terier szkocki, BEZ UMIARU,BEZ NADZORU Koncept Poland FCI, Hanna Bakuniak, nr kat. 1155
norwich terrier, AMADEUS OF Blataj, Dariusz Fronia, Paweł Grabowski, nr kat. 1092
kerry blue terrier, NASH AVGUST VILLINA, Tatiana Konova, nr kat. 1083
foksterier szorstkowłosy, Fi-Ji Eesti von Evri Fox, Tamara Strewenski, Savina Olga, nr kat. 1035

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Grzegorz Weron
basset hound, Question Mark Italiano Pincalonga, Marek Betliński, nr kat. 1516
rhodesian ridgeback, Villagedogs Ka Makana, Dorothy McGoldrick, nr kat. 1699
gończy polski, WALENTYNKA El-Halem, Maria Minakowska, nr kat. 1626
gończy berneński, Brillance Bohemia Hill, Anna Szustakiewicz, nr kat. 1588

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 7 FCI - sędzia: Vyacheslav Werbitskij (BLR)
wyżeł niemiecki krótkowłosy, AYRA CAMISTAR z Czarnego Dworu, Artur Bonas, nr kat. 1781
pointer, AJZON z Halikarnasu, Barbara Szafran, nr kat. 1720
seter irlandzki, ARGO Rysi Wykrot FCI, Anna Żwierełło, nr kat. 1735
wyżeł niemiecki szorstkowłosy, BART Darbinis Dratas, Teresa Włodarska, nr kat. 1788

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI - sędzia: Aleksander Skrzyński
field spaniel, WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka, nr kat. 1857
cocker spaniel amerykański, Full of Luck Green Place Poland, Beata Królak, nr kat. 1831
flat coated retriever, Compendio WHISKY, Sylwana Skarżycka, nr kat. 1866
springer spaniel angielski, COLD AND FIRE GORDIUS Avendesora Poland, Monika Malitka,
Bożena Kowalska-Malitka, nr kat. 2032

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 10 FCI - sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
chart rosyjski Borzoj, CARIS IVANS KNYAZ UDALOY, Santa Shuba, nr kat. 2575
chart perski saluki, Mazrae Gangall Austin Texas, Laura Wąsowska, nr kat. 2555
chart polski, ŁOWNA Arcturus, Michał Golaś, nr kat. 2566
whippet, Dew DANCING-HABANERA, Aleksandra Kamińska, nr kat. 2604

 

13.07.2014 - NIEDZIELA

 

miejsce I
miejsce II

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV


miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Ladislav Frnco (CZ)
Małgorzata Tymczak
Marta Szpotowicz

Grupa Młodsza

Marta Szpotowicz
Agata Salamucha
Aleksandra Musiał
Martyna Piegat

Grupa Starsza

Małgorzata Tymczak
Sandra Tomczak
Martyna Nowak
Karolina Remisz
 

miejsce I
Najlepszy Pies Użytkowy - sędzia: Waldemar Federak
doberman, BEATRIX il Conte del Forte, Ewa Mierczewska, nr kat. 490
 
 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Ety Goor (IL)
siberian husky, wł. Wioletta Kadłub
FIRE IN PAWS of Siberian Lady, TIGER Srebro Północy, nr kat. 1463, 1455

basenji, wł. Joanna Groszek-Szymańska
Kanibaru FROMAJE FRAIS, TORNEY Asiaczek FCI, nr kat. 1388, 1393

jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Małgorzata Ostrowska, Janusz Ostrowski
ZIMERBUDE KOWBOY, ZIMERBUDE PAZIFISTKA, nr kat. nr kat. 1298, 1305

szpic miniaturowy Pomeranian, wł. Lewandowska Patrycja
HEARTBREAKER Fantazja Szpic-moll, PASSIONATA Fantazja Szpic-moll, nr kat. 1483, 1506


 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana - sędzia: Jan Gajewski
czarny terier rosyjski, BLACK LEGION FCI, Adam Florczuk
shih tzu, ASTARTE GOLD, Rafał First, Maciej Sowiński
dog niemiecki, Flosculi St Franciscus, Iwona Witkowska, Maciej Katanowski
dog kanaryjski, Canchas de los Guanchos, Izabela Pelińska, Jolanta Zawadzka

 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię - sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
czarny terier rosyjski, SOCHI Magnateria, Agnieszka Mrozińska, nr kat. 458
shih tzu, ROYAL REVELLER ODESSA JOY Varvara Mossi, Kovalchuk Oleksandr, nr kat. 2450
berneński pies pasterski, DRAMA z Osady Osjaków, Izabela Skoczylas, nr kat. 314
jamnik długowłosy standardowy, GALADRIELA Hokus Pokus z Perłowej, Magdalena Rykowska-Janowska, nr kat. 1288
 
 

miejsce I

miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię - sędzia: Grzegorz Weron
buldog angielski, EMETTIN ANTARYON Crusader of Apokalipsa, Anna Dominika Popielarczyk, nr kat. 377
boston terrier, SMELL OF SUCCESS z Czańca, Joanna Ciesielska, nr kat. 2065
coton de tulear, CARMEN Family Diamonds FCI, Iwona Matczuk, nr lat. 2328
basenji, WHERE Asiaczek FCI, Joanna Groszek-Szymańska, nr kat. 1385

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran - sędzia: Halina Kuczyńska
chiński grzywacz owłosiony, Secret RAJSKI PTAK, Elżbieta Moderacka, nr kat. 2300
siberian husky, Jagienka z Coyoacan FCI, Katarzyna Czarkowska, nr kat. 1476
owczarek środkowoazjatycki, KELIN Kawalkada, Sławomir Zalewski, nr kat. 746
sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, Sasquehanna FCI GORDON, Sylwia Kamińska, nr kat. 814

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior - sędzia: Andrzej Szutkiewicz
buldog francuski, DA REVOLTINA GUILTY, Magdalena Ślusarczyk, nr kat. 2097
pekińczyk, LARY PERLOVA Astarte Gold, Maciej Sowiński, nr kat. 2402
szpic miniaturowy Pomeranian, HEARTBREAKER Fantazja Szpic-moll, Urszula Mendak, nr kat. 1483
czarny terier rosyjski, BOSMAN Black Legion FCI, Adam Florczuk, nr kat. 449



 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupa 2 FCI - sędzia: Pettko Csaba (H)
dog niemiecki, REGILLA Modry Efekt, Michał Waldemar Chmielarz, nr kat. 555
sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, PANNA Dzikie Pola FCI, Agnieszka Szpotowicz, nr kat. 822
cane corso italiano, First Class Del-Orte FCI, Daniel Szczechowski, nr kat. 430
buldog angielski, POKRACZNY GNOM Niesforna Gromadka, Katarzyna Sosnowska,
Michał Kaczerowski, nr kat. 383

 

miejsce I

miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - sędzia: Leszek Siejkowski
jamnik standard szorstkowłosy, PROTOSIONUS URSAMBOL Katarzyna Szymczyńska,
Gabor Asztalos, nr kat. 1332
jamnik standardowy długowłosy, Divinskie Zori SHESTOY ELEMENT, Magdalena Rykowska-Janowska, nr kat. 1287
jamnik króliczy długowłosy, DERVILL Grand Avelen, Beata Gęsińska, nr kat. 1274
jamnik króliczy szorstkowłosy, WILEJKA Red Horses FCI, Beata Żyder, nr kat. 1318

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI - sędzia: Elżbieta Augustyniak
szpic miniaturowy Pomeranian, HEARTBREAKER Fantazja Szpic-moll, Urszula Mendak, nr kat. 1483
siberian husky, Kristari's JOSE CUERVO Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez, nr kat. 1448
basenji, Kanibaru FROMAJE FRAIS, Joanna Groszek-Szymańska, nr kat. 1388
samoyed, Spring Tulip Set Chatanga, Beata Murawska, nr kat. 1426

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI - sędzia: Anna Rogowska
cavalier king charles spaniel, RAY OF HOPE Sylena, Jerzy Olszewski, nr kat. 2175
pudel miniaturowy, MISS FIONA od Lalanki, Beata Matławska, nr kat. 2420
buldog francuski, DA REVOLTINA GUILTY, Magdalena Ślusarczyk, nr kat. 2097
shih tzu, AQUA DI GIO ARMANI COCA Bast, Mariusz Zientarski, nr kat. 2457

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show - sędzia: Andras Korozs (H)
dog niemiecki, REGILLA Modry Efekt, Michał Waldemar Chmielarz, nr kat. 555
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, Klawińska Beata, nr kat. 222
field spaniel, WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, Ewa Ostapczuk-Gębka, nr kat. 1857
chart rosyjski Borzoj, CARIS IVANS KNYAZ UDALOY, Santa Shuba, nr kat. 2575