Wystawy / Shows

 
Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 13.09.2014
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 

miejsce I
miejsce II


miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Elżbieta Chwalibóg
Jakub Badziukiewicz
Zuzanna Tracz

Grupa Młodsza

Zuzanna Tracz
Agata Salamucha
Aleksandra Adrianek
Agata B±kała
Grupa Starsza
Jakub Badziukiewicz
Martyna Nowak
Karolina Wójcik
Julia Glubińska

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
miejsce V
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Zygmunt Jakubowski
gończy polski, BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr, wł. Aleksandra Cieplak, Paweł Garbacz - 636
owczarek podhalański, ZBÓJNIK Chosna, wł. Jacek Kamiński - 101
ogar polski, FRASZKA z Zagrajboru, wł. Sławomir Kwiatkowski, Izabella Shneider-Kwiatkowska - 642
polski owczarek nizinny, OLSZYNKA z Winory, wł. Małgorzata Wieruszewska - 93
chart polski, ALDO Amerss, wł. Bożena Nawara - 1018

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Halina Kuczyńska
jamnik krótkowłosy miniaturowy, IZUMRUDNAYA SKAZKA EMI L'YANO, wł. Gabriela Kucharska - 496
owczark niemiecki długowłowy, YANNICK vom Butjenter Land, wł. Magdalena Trojanowska - 43
gończy polski, ETIAM Kłusuj±ca Sfora, wł. Aleksandra Cieplak, Paweł Garbacz - 635
golden retriever, ROXANA Wi-An-Wa, wł. Wioletta W±sik - 737

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Andrzej Kot
bichon frise, wł. Ingrida Gierkena
Snow Curl Amore Mio, DIAMELLA FRUTTI DI MAADE - 770, 771

dog argentyński, wł. Janusz Masiarz
OZIRIS DOGO PROMERA, DOLORES DOGO PRIMERA - 217, 220

shih-tzu, wł. Marcin Masłowski
MONTE CARMELLO z Tangulskiej Góry, CHANGE OF THE WIN HOPEASTRUM Dzika Natura - 982, 989

seter irlandzki, wł. Daria Olko, Olga Przybyłowska
Neiven AMOR'S ARROW, OCEAN BREEZE From Crawford Land - 682, 674

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Barbara Szczepkowska
czarny terier rosyjski, Black Legion (FCI), hod. Adam Florczuk
dogue de bordeaux, Fangor, hod. Dariusz Gutowski
chiński grzywacz, Sasima (FCI), hod. Maria Szymanowska
szpic miniaturowy pomeranian, Fantazja Szpic-Moll, hod. Urszula Mendak

 

miejsce I
Zwycięzca Sekcji Wyżłów Brytyjskich – sędzia: Zygmunt Jakubowski
pointer, DHNYA z Karczewskiej Zagrody, wł. Magda Karczewska - 664

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Młodsze Szczenię – sędzia: Otakar Vondrous
wyżeł niemiecki krótkowłosy, RITA KAJMINIA Krzysztof Wydmuch, wł. Marcin Bobola - 697
cocker spaniel angielski, PETRA UCZNIOWSKI KAPRYS, wł. Piotr Karasiewicz -716
buldog francuski, SHILA Kręcony Loczek, wł. Robert Wendołowski - 811
szpic miniaturowy pomeranian, DIAMANTINA Fantazja Szpic Moll, wł. Urszula Mendak - 579

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię – sędzia: Małgorzata Supronowicz
bedlington terrier, Bla Skuggans TRUE PASSION, wł. Agdam Ostrowski, Jakub Kruczek - 365
siberian husky, U ARE MY AMERICAN DREAM Dwie Korony, wł. Edyta Sweklej - 563
lhasa apso, JAMES Astarte Gold, wł. Katarzyna Przybylska, Florentyna Matura - 932
basenji, WHERE Asiaczek, wł. Joanna Groszek-Szymańska - 529

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Jan Gajewski
yorkshire terrier, BABYLON de la Pam'Pommaraie, wł. Maciej Bralczyk - 466
cocker spaniel angielski, TIP TOP Bleper's, wł. Małgorzata Dudenko - 715
czarny terier rosyjski, DARGAS Drugelis, wł. Adam Florczuk - 210
berneński pies pasterski, DIUNA Cicha Nadzieja, wł. Renata Kurzyńska - 144

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – Janusz Opara
seter szkocki - gordon, CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki, wł. Jarosław Dzięsław - 689
labrador retriever, TWIST AGAIN Bella Mare, wł. Monika Dowgiałło, Sonia Czajor - 741
szpic miniaturowy pomeranian, LOVE ME TENDER Imparato, wł. Teresa Imparato - 574
gryfonik brukselski, Hot-Hipster, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Susanne Soderberg - 923

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Małgorzata Hałas
owczark niemiecki długowłosy, YANNICK vom Butjenter Land, wł. Magdalena Trojanowska - 43
border collie, DIANA PRINCESS Stars Border Collies, wł. Sylwia Janicka - 14
owczarek podhalański, ZBÓJNIK Chosna, wł. Jacek Kamiński - 101
owczarek australijski-kelpie, Andy Tarrawangas, wł. Magdalena Łęczycka - 24

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 2 FCI - sędzia: Brigita Kremser
cane corso italiano, EDITION DE LUX IZ DINASTII CHEMPIONOV, wł. Janina Dianova-Karasa - 187
pinczer miniaturowy, ALFA Me Stado, wł. Anna Grzybołowska - 296
sznaucer olbrzym, AGAT Wyższa Sfora, wł. Monika Szczygieł - 325
bullmastiff, POMERANIA Amber Dream, wł. Katarzyna Piasecka - 184

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI - sędzia: Agnieszka Onuk
kerry blue terrier, TERRANO z Płockiego Wzgórza, wł. Witold Błaszczyszyn - 410
american staffordshire terrier, ETERNAL FLAME SENTINEL, wł. Anna i Jarosław Żero - 357
airedale terrier, Gingerdream ALL EYES ON ME, wł. Angelika Żabicka - 347
foksterier szorstkowłosy, wł. MIXMIRA VINTAGE, wł. Tatiana Alperovich - 387

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - sędzia: Aleksandra Sękowska-Miros
jamnik długowłosy standardowy, Luna Hokus Pokus z Perłowej Dagi Dog, wł. Dagmara Oraczewska - 493
jamnik długowłosy miniaturowy, BORATYNKA Dagnasta, wł. Dagmara Astachow - 487
jamnik krótkowłosy miniaturowy, IZUMRUDNAYA SKAZKA EMI L'YANO, wł. Gabriela Kucharska - 496
jamnik szorstkowłosy miniaturowy, Amidala Padme Kalokagathia, wł. Maria Chodnicka - 505

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI - sędzia: Elżbieta Augustyniak
siberian husky, EXTRAVAGANCE of Cool Water, wł. Beata Jasińska - 573
basenji, Kanibaru FROMAJE FRAIS, wł. Joanna Groszek-Szymańska - 531
samoyed, Sonata Arctica KNULF BRODVERSON, wł. Paulina Sobolewska - 549
podengo portugalski krótkowłosy min., ELVIS PRESLEY da Casa da Praia, wł. Urszula Borkowska - 544

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Iwona Łuczak
gończy polski, BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr, Aleksandra Cieplak, Paweł Garbacz - 636
ogar polski, FRASZKA z Zagrajboru, wł. Sławomir Kwiatkowski, Izabella Shneider-Kwiatkowska - 642
rhodesian ridgeback, GATHII Leo Ginger Loretta Biczysko-Teperek, wł. Maksym Teperek - 657
beagle, Asasello Łaciata Sfora, wł. Dorota Dziekońska - 601

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupa 7 FCI – sędzia: Serghei Volinet
seter irlandzki, OLD TIME RUSSIAN ROMANCE z Arislandu, wł. Mariola Katarzyna Cierpicka - 670
seter angielski, Fairray JETSET, wł. Agata Bujnowicz - 669
braque de l'ariege, Meldor Sett Oriflamme Royal, wł. Renata Olszewska - 660
pointer, DHANYA z Karczewskiej Zagrody, wł. Magda Karczewska - 664

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI – sędzia: Tomasz Borkowski
labrador retriever, TARIGON Herbu Zadora, wł. Monika Dowgiałło, Sonia Czajor - 744
cocker spaniel angielski, ROCKET OF POWER Xilander, wł. Grażyna i Lech Zielińscy - 719
cocker spaniel amerykański, Star Inlay Charmeur Green Place, wł. Beata Królak - 710
springer spaniel angielski, BIG IDEA Three Ponds Valley, wł. Michał Widelski - 766

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI – sędzia: Julia Ovsjannikova
lhasa apso, Quenny z Kybely Bohemia, wł. Maciej Sowiński - 934
pudel toy, EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMEN, wł. Danuta Szwedowska - 967
pekińczyk, LARY PERLOVA Astarte Gold, wł. Maciej Sowiński - 957
chihuahua krótkowłosy, Sasquehanna OPELEK, wł. Jolanta Zonn - 872

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
Zwycięzca Grupy 10 FCI – sędzia: Krystyna Szulc
whippet, HOTCHPOTCH Tylko Ty, wł. Justyna Szopa, Piotr Kontraktowicz - 1024
chart afgański, Eskashem VASIM, wł. Szilvia Bodnar - 1014
greyhound, MISTWEAVE MAGIC DRAGON, wł. Marzena Pietruchowska - 1020

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show – sędzia: Guido Vandoni
seter irlandzki, OLD TIME RUSSIAN ROMANCE z Arislandu, wł. Mariola Katarzyna Cierpicka - 670
siberian husky, EXTRAVAGANCE of Cool Water, wł. Beata Jasińska - 573
jamnik długowłosy standardowy, Luna Hokus Pokus z Perłowej Dagi Dog, wł. Dagmara Oraczewska - 493
gończy polski, BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr, wł. Aleksandra Cieplak, Paweł Garbacz - 636