Wystawy / Shows

 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 13-14.07.2013
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 
13.07.2013 - SOBOTA
 

miejsce I
miejsce II


miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Krystyna Opara
Kaplińska Zuzanna
Żak Katarzyna

Grupa Młodsza

Kaplińska Zuzanna
Szpotowicz Marta
Valeikaite Auguste
Szydłowska Victoria
Grupa Starsza
Żak Katarzyna
Badziukiewicz Jakub
Makles Martyna
Furmanek Florentyna
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
miejsce V
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Zygmunt Jakubowski
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, wł. Klawińska Beata - 245
gończy polski, BRYLANT Kłusująca Sfora, wł. Cieplak Aleksandra, Paweł Garbacz - 1450
polski owczarek podhalański, HUGO-BOSS DES ARCANES D'HERMES, wł. Kucner Wojciech - 262
ogar polski, NINO Warkuta, wł. Janas Marek - 1484
chart polski, MUNIEK Acalantis, Radosław Rutkowski - 2345

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Henryk Fonfara
owczarek niemiecki długowłosy, YACKI vom Butjenter Land, wł. Trojanowska Magdalena - 149
beagle, Szephegyi Szimat DARIUSZ, wł. Jevmenova Svetlana - 1401
field spaniel, WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, wł. Ostapczuk-Gębka Ewa - 1680
flat coated retriever, Compendio ALL MY LOVING, wł. Kwiatek Maja i Stefan - 1696

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Małgorzata Hałas
cocker spaniel amerykański, wł. Królak Beata
Star Inlay Charmeur Green Place, ESTRELLA GREEN PLACE POLAND - 1638, 1640

seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel, Marta Pilawa, Tomasz Michałowski
Quinniver's OLD TIME ROCK 'N' ROLL, USS Virginia z Arislandu - 1558, 1573

beagle, wł. Tomasz Budkowski
Absolutely Spotless WINNER, Absolutely Spotless DAFNE - 1395, 1418

owczarek szetlandzki, wł. Pereverzeva Olga
VALERINA ROSS MANCHESTER, Katrilon's Belle Fleur - 208, 223

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Jan Gajewski
chart irlandzki-wilczarz, DOLINA NIRVANY, hod. Katarzyna Ellmann-Stawicka
flat coated retriever, COMPENDIO, hod. Anna Dziekanowska
seter irlandzki, Z ARISLANDU, hod. Jadwiga Konkiel
beagle, ABSOLUTLEY SPOTLESS, hod. Tomasz Budkowski

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Baby – sędzia: Anna Kochan
chart polski, ARMANI Amerss, wł. Witczak Łukasz - 2343
wyżeł weimarski krótkowłosy, FANTASIA Sapore Atria Cordis, wł. Owczarska Agata - 1610
skye terrier, Mohito Demichelis, wł. Czyżak Barbara - 996
springer spaniel angielski, BIHIJA Time Works Wonders, wł. Gorzędowska Justyna - 1833

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

Najlepsze Szczenię – sędzia: Anna Rogowska
owczarek niemiecki długowłosy, HOSSA z Hetmańskiej Sfory, wł. Trojanowska Magdalena - 137
labrador retriever, Follies REVONTULI SARRACENIA, wł. Krzemińska-Żuk Anna, Jarosław Żuk - 1774
owczarek szetlandzki, Quashee By Devil Wears Prada, wł. Van Poppel Monique - 215
airedale terrier, Prima ESENCJA, wł. Szczepańska-Korpetta Joanna - 825

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Halina Kuczyńska
seter irlandzki, AMERICAN DOLLAR z Arislandu, wł. Jadwiga Konkiel - 1559
posokowiec bawarski, LOBO Orzechowa Sfora, wł. Szustakiewicz Anna - 1507
polski owczarek nizinny, CAR z Liliowego Zacisza, wł. Kielar Lilianna, Lech - 247
cocker spaniel angielski, GRETA Galida, wł. Dobrowolski Grzegorz - 1679

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – Hans van den Berg (NL)
beagle, Absolutely Spotless ZEUS, wł. Budkowski Tomasz - 1393
welsh corgi pembroke, LULIANNA Lisiura, wł. Redlicka Anna, Anna Mejer - 296
springer spaniel walijski, CADI LLYGAD CRAFF, wł. Horbaczewska Grażyna - 1841
bulterier miniaturowy, BOMBSHEL BONA DEA PLYUS, wł. Barsukov Evgen - 891

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Denis Kuzelj (BG)
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, wł. Klawińska Beata - 245
owczarek niemiecki długowłosy, YACKI vom Butjenter Land, wł. Trojanowska Magdalena - 149
owczarek francuski Beauceron, CAELESTE des Assiers, wł. Bartoszewska Kujawa Małgorzata - 117
welsh corgi pembroke, Festiniog Arbor GOLDRUSH, wł. Redlicka Anna, Anna Mejer - 293

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI - sędzia: Robert Kanas (SK)
bulterier miniaturowy, Hagrid Venturesome For Ruda Wiedzma, wł. Belkova Valeria - 850
jack russell terrier, Original Master's Voice GOLD FIREBRAND RAVAGE, wł. Ziemann Katarzyna - 934
stasordshire bull terrier, KICK OFF SILKSTAFFS, wł. Skiba Katarzyna - 1013
foksterier szorstkowłosy, SKYBORN FOX O`Prinsi, wł. Koval Tatsiana - 916

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Vlado Piskay (SK)
gończy polski, BRYLANT Kłusująca Sfora, wł. Cieplak Aleksandra, Paweł Garbacz - 1450
beagle, Szephegyi Szimat DARIUSZ, w. Jevmenova Svetlana - 1401
gończy ze Schwyz, DOGMA z Pastorowej Sfory, wł. Gąsiewski Andrzej - 1477
rhodesian ridgeback, Villagedogs Ka MAKANA, wł. Mcgoldrick Dorothy - 1520

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 7 FCI - sędzia: Andrzej Brabletz
seter irlandzki, AMERICAN DOLLAR z Arislandu, wł. Jadwiga Konkiel - 1559
wyżeł weimarski krótkowłosy, UMBERTO Fala Love'a, wł. Osińska Magdalena, Krzysztof Szwarc - 1609
seter szkocki - Gordon, DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny, wł. Malicka Benita - 1581
wyżeł włoski krótkowłosy, BARTEK z Polany Klapouchego, wł. Anna Stolarska - 1631

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI - sędzia: Maria Ceccarelli (I)
field spaniel, WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD, wł. Ostapczuk-Gębka Ewa - 1680
flat coated retriever, Gawika PRIME CREW ANJOU, wł. Skarżycka Sylwana - 1687
cocker spaniel angielski, ROCKET OF POWER Xilander, wł. Zielińscy Grażyna, Lech - 1669
lagotto romagnolo, BELLA, wł. Pantow Małgorzata - 1814

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 10 FCI - sędzia: Sergiei Slukin (UA)
chart rosyjski Borzoj, OMANDA-DJALE Magnus Borzoj, wł. M.P.Jarczyńscy - 2356
whippet, MOONSHINE RHAPSODY Ypsylon, wł. Małgorzata Downarowicz - 2367
wilczarz irlandzki, VANILLA vom Elsengrund, wł. Susane Bensmann - 2388
chart polski, MUNIEK Acalantis, wł. Radosław Rutkowski - 2345

 

14.07.2013 - NIEDZIELA

 

miejsce I

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Młody Prezenter Dnia - sędzia: Viera Staviarska (SK)
Zakrzewska Antonina
Grupa Młodsza
Zakrzewska Antonina
Górka Sara
Remisz Karolina
Żak Katarzyna
Grupa Starsza
Szpotowicz Marta
Szkodzińska Gabriela
Sławińska Karolina
Kaplińska Zuzanna
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Henryk Fonfara
1229 I jamnik szorst.standardowy LOTERIA z Koszęcińskiej Dąbrowy Walisko Danuta
1202 II jamnik krótkowł.standard. MILLENNIUM MICRA ZUZY Reinart Riina
1181 III jamnik krótkowł.miniat. PICOLLO TECKEL CARTOON HERO Pikul Ekaterina
1179 IV jamnik krótkowł. króliczy Rus Bramers Diana Pilipchenko Maria

 

miejsce I


miejsce II


miejsce III


miejsce IV
Najlepsza Para – sędzia: Jan Gajewski
czarny terier rosyjski, wł. Kazakova Tatiana Ya. Eskina
KREMLEVSKIY ZUBR, KREMLEVSKIY ZLATOSLAVA - 478, 489

jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł.
MINI KARAMBOLIS ALONSO VINCITORE, MINI KARAMBOLIS AMORE A PRIMA VISTA - 1180, 1186

spaniel kont. mini. - papillon, wł. Mingelevica Danuta
LILLY'S BEHIND THE CLOUDS, SNOW DANWEST FIND FEELING - 2276, 2305

akita, wł. Lewandowska Patrycja
KOUHOURYUU Go Miyagi Kozaki Kensha JP,Hisako Go Akogareno - 1240, 1252

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Halina Kuczyńska
basenji, ASIACZEK FCI, hod. Groszek-Szymańska Joanna
chiński grzywacz, JUST LIKE SUMMER, hod. Anna Kawka
rosyjski toy długowłowsy, Z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI, hod. Rembiejewska Ewa
alaskan malamute, ARCTIC CHALLENGE, hod. Lenarczyk Iwona

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Baby – sędzia: Elżbieta Augustyniak
nowofundland, POWER CANCRIMO ZAŁOGA NELSONA, wł. Pawłowska Maja - 634
szpic miniaturowy - pomeranian, Passionata Fantazja Szpic-Moll, wł. Mendak Urszula - 1357
buldog francuski, CASSANDRA CONTESSA BAFLO, wł. Ciećkowska-Powałka Przemysława - 1924
jamnik krótkowłosy miniaturowy, DE-WIZA Mini Max, wł. Pawlikowska-Rosół Dorota - 1182

 

miejsce I

miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię – sędzia: Sergiei Slukin (UA)
szpic miniaturowy - pomeranian, DAN-STAR-KOM DOLCE JUNGLE ALERT MANNER,
wł. Kuznetsova Eugeniya - 1348
mops, Full House SIR SASQUEHANNA, wł. Bis Agata - 2191
dog niemiecki, MADNESS With Red Ribbon, wł. Trojanowska Magdalena - 523
siberian husky, Symphony of the Night Legend of the Spirit, wł. Krieger Izabela - 1337

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Zygmunt Jakubowski
siberian husky, JAGIENKA z Coyoacan FCI, wł. Czarkowska Katarzyna - 1345
szmaucer miniaturowy, Sasquehanna (FCI) GORDON, wł. Kamińska Sylwia - 737
basenji, FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, wł. Groszek-Szymańska Joanna - 1290
chiński grzywacz, METAXA Sua Sponte, wł. Domosławska Anna - 2116

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – sędzia: Hans van den Berg (NL)
buldog francuski, YAKUZA Draczyn, wł. Linardos Lia - 1945
spaniel kont. mini. - papillon, LILLY'S BEHIND THE CLOUDS, wł. Mingelevica Danuta - 2276
bullmastiff, Full House SECRETARIAT, wł. Bis Agata - 437
siberian husky, SIMPLY TRADEWIND Dwie Korony, wł. Chyżyńska Aneta - 1325

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupa 2 FCI – sędzia: Boris Chapiro (F)
nowofundland, BLACK PRETENDER Kaźko Słupski, wł. Pasek Piotr - 641
bullmastiff, Full House SECRETARIAT, wł. Bis Agata - 437
czarny terier rosyjski, OSKAR YABLUNEVYI TSVIT, wł. Yablonka Irina - 480
bokser, Jedna na Milion USTINOV, wł. Sokolova Marina - 391

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI – sędzia: Anna Rogowska
jamnik szorstkowłosy standardowy, MEFISTO z Dziada Pradziada, wł. Salicki Jacek - 1226
jamnik krótkowłosy standardowy, MELEK z Dachu, wł. Maniewska Hanna - 1192
jamnik długowłosy standardowy, EROS Dagi Dog, wł. Oraczewska Dagmara - 1169
jamnik krótkowłosy miniatirowy, MINI KARAMBOLIS ALONSO VINCITORE, wł. Cerapaite Patricija - 1180
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI – sędzia: Janusz Opara
basenji, Kanibaru FROMAJE FRAIS, wł. Groszek-Szymańska Joanna - 1283
pies faraona, Pareesa Anuket Sat Ruu, wł. Wilczek Marcin - 1304
siberian husky, JAGIENKA z Coyoacan FCI, wł. Czarkowska Katarzyna - 1345
szpic wilczy, BAJKOWA Zbyszkowisko FCI, wł. Rojewscy Małgorzata, Zbigniew - 1381

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI – sędzia: Elżbieta Chwalibóg
spaniel kont. mini. - papillon, LILLY'S BEHIND THE CLOUDS, wł. Mingelevica Danuta - 2276
pudel miniaturowy, MR WESKER Od Lalanki, wł. Matławska Beata - 2221
buldog francuski, YAKUZA Draczyn Linardos Lia - 1945
shih tzu, KENETH SUN OF TYBET, wł. Bizon Krzysztof - 2259

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show – sędzia: Jean-Jacques Dupas (F)
polski owczarek nizinny, FIAKIER Prolog Poland FCI, wł. Klawińska Beata - 249
nowofundland, BLACK PRETENDER Kaźko Słupski, wł. Pasek Piotr - 641
gończy polski, BRYLANT Kłusująca Sfora, wł. Cieplak Aleksandra, Paweł Garbacz - 1450
spaniel kont. mini. - papillon, LILLY'S BEHIND THE CLOUDS, wł. Mingelevica Danuta - 2276