Wystawy / Shows

 
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 16-17.07.2011
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 
16.07.2011 - SOBOTA
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Jadwiga Niciewicz
nr kat. 1803  gończy polski – BRYLANT Kłusująca Sfora
nr kat. 2718  chart polski – GUDELKA Arcturus
nr kat. 1832  ogar polski – CYRAN z Beskidzkich Wysp FCI

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Halina Kuczyńska
nr kat. 1851  posokowiec bawarski – GAZDA z Jeleniego Zdroju
nr kat. 1730  basset hound – Swede Sun’s STINA
nr kat. 1982  wyżeł weimarski krótkowłosy - FRITZ Duma Kazana
nr kat. 1629  samojed – BY ARCTIC CHALLANGE TINY’GLOO of Winky Bow-Wow

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Para - sędzia: Pettko Csaba
Seter irlandzki – AMERICAN DOLLAR z Arislandu & USS PENSYLWANIA z Arislandu
Borzoj – Solovyev LICHNYJ PODAROK DLA CONTRA LEGE & ROZPRAWA LEXOWNA
Whippet – (wł. Tomasz Wolańczyk)
Doberman – Tira Vento BALANTINES & Saint Kreal HENNESSY

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Adam Ostrowski
Seter irlandzki - „Arisland”
Sznaucer miniaturowy – „Tostom FCI”
Beagle – „Catulus”
Szpic miniaturowy – „Fantazja Szpic-Moll”

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Baby – sędzia: Małgorzata Hałas
nr kat. 1688  szpic miniaturowy – LITTLE PRINCE FANTAZJA Szpic-Moll
nr kat.   624  dog niemiecki – SYCYLIA Flosculi St.Fraciscus
nr kat. 1661  siberian husky – APRIL FOOL’S STAR Gidelskie Sanie
nr kat. 1875  rodesian ridgeback – ECHO APAZO Folwark Zwierzęcy

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię – sędzia: Barbara Szczepkowska
nr kat. 1689  szpic miniaturowy – ONE MORE TIME Premiera
nr kat. 1878  rhodesian ridgeback – AMIRA ESSENCE of Arengo Anapaiston
nr kat. 1988  wyżeł weimarski – SWEET NOISE Atria Cordis FCI
nr kat. 1608  besenji – ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Elżbieta Junikiewicz
nr kat. 1923  seter irlandzki – AMERICAN DOLAR Z Arislandu
nr kat. 1682  siberian husky – JAGIENKA z Coyoacan
nr kat. 2746  whippet – Cobyco CENTER PIECE
nr kat. 2690  chart afgański – Complement BLUE THUNDER

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – sędzia: Janusz Opara
nr kat.   479  bullmastiff – FULL HOUSE LIMITED EDITION
nr kat. 2685  chart afgański – Calamus LIKWIDATOR
nr kat. 1791  gończy polski – FIN WIPOWKA ZŁAJA
nr kat. 1479  jamnik długowłosy standard – GREY Amery

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 2 FCI - sędzia: Alfredo Alessandri
nr kat.   496  cane corso – TIGRAN Del-Orle M.L.
nr kat.   551  doberman – Tira Vento BALANTINES
nr kat.   479  bullmastiff – FULL HOUSE LIMITED EDITION
nr kat.   622  dog niemiecki – DRAGON z Kuźni Napoleońskiej

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - sędzia: Viera Staviarska
nr kat. 1550  jamnik szorstkowłosy standardowy - CERTA Anons FCI
nr kat. 1479  jamnik długowłosy standardowy – GREY Amery
nr kat. 1506  jamnik krótkowłosy standardowy – MELEK z Dachu
nr kat. 1496  jamnik krótkowłosy miniaturowy – NIXON Black Bohemia

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI - sędzia: Elżbieta Augustyniak
nr kat. 1657  siberian husky – Zaltana STORM STARTER
nr kat. 1575  akita amerykańska – El Mole Deroal
nr kat. 1685  szpic mały kolorowy współczesny – KLASYCZNY STYL Imparato FCI
nr kat. 1615  chow-chow – Wanted Soul SHOW MEN LOUIS

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Małgorzata Lorenc
nr kat. 1803  gończy polski – BRYLANT Kłusująca Sfora
nr kat. 1718  basset hound – ELLIOT van Hollandheim
nr kat. 1851  posokowiec bawarski – GAZDA z Jeleniego Zdroju
nr kat. 1785  dalmatyńczyk – UMBRA ALMA-WOZ Biało-Czarni

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 7 FCI - sędzia: Krystyna Opara
nr kat. 1923  seter irlandzki – AMERICAN DOLLAR z Arislandu
nr kat. 2000  wyżeł węgierski krótkowłosy – TIBOR Pepperoni TEAM
nr kat. 19?7  wyżeł weimarski
nr kat. 2008  bracco italiano – PISTACJA Canero Bass

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 10 FCI - sędzia: Robert Paust
nr kat. 2694  chart afgański – Agha Djari’s BLACK EYED PEA
nr kat. 2696  azawakh - TRORY DEL CANTICO DELLE CREATURE
nr kat. 2736  whippet – Azarin BUTTERMILK MUFFIN
nr kat. 2683  charcik włoski – WASABI KING OF IVAR

 

17.07.2011 - NIEDZIELA

 

miejsce I
miejsce II
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: sędzia: Erling Kjaer Pedersen
nr kat.   308  PON – IZBA z Gangu Długich
nr kat.   333  owczarek podhalański – JARZĘBINA z Jagusi Zagrody

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy – sędzia: Halina Kuczyńska
nr kat. 2034  cocker spaniel angielski - Bleper’s (FCI) BROOKLYN BOY
nr kat.   129  beauceron - ARDOR des Assiers
nr kat. 2061  field spaniel - Winterbourne NORWEGIAN WOOD
nr kat. 1007  golden retriever – Stonedale LOOK NO FURTHER

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Para – sędzia: Satu Yia-Mononen
bedlington terrier – BLUE DIAMOND MUSHANGA & COLOCADA DREAMING HOLLYWOOD
cocker spaniel angielski - ?
shih-tzu – BELMONDO Merlot & CLEOPATRA Merlot Poland
ceskoslovensky vlcak – DECLAN Wilk z Polskiego Dworu & CALANTHE Wilk z Polskiego Dworu

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana – sędzia: Elżbieta Augustyniak
ceskoslovensky vlcak – „Z Polskiego Dworu”
cocker spaniel angielski – „Bleper’s”
lhasa apso – „Lhamco Loco”
west higland white terrier – „Lady World FCI”

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Baby – sędzia: Viva Maria Soleckyj Szpunar
nr kat. 1040  american staffordshire terrier - DEUCE Diamond Staff
nr kat.    90  owczarek australijski – FLEXOL HARD TO BELIEVE
nr kat. 2293  bulldog francuski – Z Nadarzyna RUN AND BE HAPPY
nr kat. 2085  golden retriever – INTENCJA MR.JONATAN

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię – sędzia: Barbara Szczepkowska
nr kat. 1067  bedlington terrier - COLOCADA DREAMING HOLLYWOOD
nr kat. 2041  cocker spaniel angielski - Bleper’s FOLLOW YOUR HEART
nr kat. 2257  springer spaniel angielski - GORDIUS GENUNE GOLD TIAMANT AVENDESORA POLAND
nr kat. 2543  maltańczyk - GRAYS Nesjana

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran – sędzia: Jan Gajewski
nr kat. 1182  kerry blue terrier - CAMRY z Płockiego Wzgórza
nr kat.    66  bouvier des flandres - KADMOS CONTRA Controversia
nr kat. 2534  lhasa apso -PRIMA NERA Mały Budda
nr kat.   231  bobtail - Rushn Feiri-Tail YULITA

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior – sędzia: Janusz Opara
nr kat. 1026  american staffordshire terrier - ETERNAL FLAME Sentinel
nr kat. 1373  yorkshire terrier - CRAZY COCKTAIL Stribrne Prani
nr kat. 2258  wachtelhund - WERA z Łabędziej 33 (FCI)
nr kat.   291  PON - FLAKIER Prolog Poland FCI

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupa 1 FCI – sędzia: Jadwiga Niciewicz
nr kat.   308  PON - IZBA z Gangu Długich
nr kat.     87  ceskoslovensky vlcak - ENFYS Braterstwo Wilczaków
nr kat.   210  owczarek niemiecki - FRAYA vom Farbenspiel
nr kat.   255  owczarek szetlandzki - BLISS LIVE Lohrien

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI – sędzia: Elzbieta Chwalibóg
nr kat. 1026  american staffordshire terrier - ETERNAL FLAME Sentinel
nr kat. 1398  yorkshire terrier - SWEET SKY NAVI Liberi Gaias
nr kat. 1184  kerry blue terrier - Lakki Kerri SALOMEA TRIUMPH
nr kat. 1200  norwich terrier - ŁACHOTEK z Psiej Parafii

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI – sędzia: Earling Kjaer Pedersen
nr kat. 2035  cocker spaniel angielski - ABSOLUT POWER Molto Bene
nr kat. 2149  golden retriever - Souvenir BEST OF THE BEST
nr kat. 2256  springer spaniel angielski - Linmoor ZIMPLY ZALIENT
nr kat. 2252  portugalski pies dowodny - Cadamostos MUFFIN

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI – sędzia: Dagmar Klein
nr kat. 2588  pudel miniaturowy - MISS SHAKING BOOGIE Od Lalanki
nr kat. 2594  pudel toy - MOMENT OF LOVE Lindeza
nr kat. 2526  lhasa apso - THE PSY WHO LOVED ME z Czańca
nr kat. 2632  shih-tzu - SWEET ROSE Sun of Tybet

 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Best In Show – sędzia: Vlado Piskay
nr kat. 1657  siberian husky – Zaltana STORM STARTER
nr kat. 1803  gończy polski – BRYLANT Kłusująca Sfora
nr kat. 1923  seter irlandzki – AMERICAN DOLLAR z Arislandu
nr kat. 2694  chart afgański – Agha Djari’s BLACK EYED PEA