Wystawy / Shows

 
Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych -
Warszawa, 10.09.2011
 
WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
miejsce V
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - sędzia: Zygmunt Jakubowski
Chart polski: Pan Tadeusz PERO; wł. Artur Siery
Polski owczarek nizinny: JARUN na Niwie; wł. Kowalska Joanna
Polski owczarek podhalański: OKOWITA Psia Parafia; wł. Świętoń Magdalena
Gończy polski: FAGOT OD WIARUSA; wł. Kurzac Katarzyna Mariusz Kurzac
Ogar polski: HUBA Olfactus; wł. Matuszewska Katarzyna
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Para Psów - sędzia: Zofia Konderla
Owczarek szetlandzki; wł.Szulc Anna
Cocker spaniel angielski: Zielińscy Grażyna, Lech
Staffordshire Bull Terrier; wł. Giagkozoglou Anastasios
Polski owczarek podhalański; wł. Magdalena Świętoń
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsza Grupa Hodowlana - sędzia: Halina Kuczyńska
Beagle: "Catulus"
Ceskoslovenský Vlcak: "Wilk z Polskiego Dworu"
Dog niemiecki: "Moloseum"
American Staffordshire Terrier: "Red Pearl In Ginger"
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Baby - sędzia: Elżbieta Augustyniak
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól: HERA Migradia; wł. Mikołajczyk Grażyna
Owczarek australijski: Saussurea TWIST N SHOUT; wł. Szufa Dorota
Dog niemiecki (błękitny): FLORENCJA Z Hugowej Ferajny; wł. Kubalska Gabriela
Chiński grzywacz: DELHI Artagasamazis; wł. Mazurek Agnieszka
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepsze Szczenię - sędzia: Barbara Szczepkowska
Szpic miniaturowy (Pomeranian): ONE MORE TIME Premiera; wł. Borkowska-Grochala Bożena
Labrador Retriever: LAUREL Moltobene; wł. Marcinkowski Paweł
Owczarek środkowoazjatycki: ZARYA Granted Dreams FCI; wł. Kossakowska Ewa
Sznaucer olbrzym czarny: FOSTER Asterniger; wł. Piasecka Dorota
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Weteran - sędzia: Jan Gajewski
Terier szkocki: UPSIDE-DOWN du Moulin de Mac Gregor; wł. Wysocki Radek
Cocker spaniel angielski: GRETA Galida; wł. Dobrowolski Grzegorz
American Staffordshire Terrier: INA ATILLO; wł. Dąbek Iwona
Nowofundland: Norkros BLACK BABYLON; wł. Leontiew Elzbieta, Paweł
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Pies Użytkowy - sędzia: Jan Gajewski
Flat Coated Retriever: Comics MY TREND OF BLUE; wł. Wilska Martyna
Owczarek niemiecki krótkowłosy: NEBRASCA Hexenland FCI; wł. Leszczyńska Katarzyna
Clumber Spaniel: VIS COMICA Kaprys Rejenta; wł. Usydus Iwona
Ceskoslovenský Vlcak: MORRIGAN z Peronówki; wł. Gałązka Anna
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Najlepszy Junior - Sędzia: Piotr Król
Airedale Terrier: ALOIZ DELI CHARMING KISS; wł. Szczepańska-Korpetta Joanna
Maltańczyk: Grisia White Magic's SPECIAL ADDITION; wł. Venzel Werena
Labrador Retriever: KEEP SMILING Molto Bene; wł. Lisowska Maria Magdalena
Mops: TITLE ROLE Od Wilmy; wł. Walczak Jolanta
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 1 FCI - sędzia: Grzegorz Robak
Welsh Corgi Pembroke: Annline's ROYAL PRINCE; wł. Doner-Bielińska Agnieszka Robert Bieliński
Owczarek staroangielski: SOFT MOTION'S CATCH OF THECOUNTY; wł. Rostworowska Krystyna, Anna Jaśkiewicz
Owczarek szetlandzki: GOLDEN PHOENIX Vesca Montana; wł. Szulc Anna
Polski owczarek podhalański: OKOWITA Psia Parafia; wł. Świętoń Magdalena
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 2 FCI - sędzia: Marek Maciej Bork-Grabkowski
Cane Corso Italiano: KENAI DEL ORTE; wł. Knyż Klara
Czarny terier rosyjski: DARGAS Drugelis; wł. Florczuk Adam
Buldog angielski: OLIVIER DYSKRETNY UROK BURŻUAZJI; wł. Kradziecki Krzysztof
Dog niemiecki: MARCELLO Moloseum; wł. Wesołowska Katarzyna
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 3 FCI - sędzia: Iglesias Sanz Pilar Paloma
Airedale Terrier: Stirling SKEANDHU; wł. Gajewska Hanna Shirley R. Good, Susan S. Rodgers-Woodside
Terier szkocki: VINCITORE DELLA Quattrocento; wł. Wysocki Radek
American Staffordshire Terrier: BATAVIA Red Pearl in Ginger; wł. Reluga Agnieszka Artur Wiśniewski
Yorkshire Terrier: EVITA Caro Amico; wł. Kaczmarek Lucyna
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 4 FCI - Sędzia: Aleksandra Sękowska-Miros
Jamnik krótkowłosy standardowy: VERONIQUE-VALERY II FOREVER LIVE Sclavinia; wł. Sońta Joanna
Jamnik długowłosy miniaturowy: ACER Z PŁYWACKIEJ; wł. Ignaczak-Brzeska Agnieszka
Jamnik krótkowłosy króliczy: NORDEN LIHT IRON LADY; wł. Cerapaite Patricija
Jamnik długowłosy standardowy: ARES DAGI DOG ( FCI); wł. Zabielska Dorota
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 5 FCI - Sędzia: Ewa Stolarska
Szpic miniaturowy (Pomeranian): STARLIGHT SAY SOMETHING; wł. Ekviriyakit Suradej
Akita amerykańska: EL MOLE Deroal; wł. Borowiec-Szczepańska Blanka
Siberian Husky: WINTERFROST'S LANDER; wł. Olszewski Piotr Jan
Pies Faraona: Pareesa ANUKET SAT RUU; wł. Wilczek Marcin
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 6 FCI - sędzia: Aleksander Skrzyński
Rhodesian Ridgeback: SCHABAL APATO FOLWARK ZWIERZĘCY; wł. Wysocki Jerzy
Basset Hound: KRASNAL Z Polany Klapouchego; wł. Szymański Artur
Gończy polski: FAGOT OD WIARUSA; wł. Kurzac Katarzyna Mariusz Kurzac- Łomianki
Ogar polski: HUBA Olfactus; wł. Matuszewska Katarzyna
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 7 FCI - sędzia: Aleksander Skrzyński
Seter irlandzki: ARGO Rysi Wykrot FCI; wł. Żwierełło A.
Wyżeł włoski krótkowłosy: Heinaaron PROVOLONE
Seter angielski: KLAVELL Magenta In Blue; wł. Pawlak Agata
Wyżeł niemiecki krótkowłosy: CHORAŁ ZE SNU NEMRODA; wł. Cybulska Ewa
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 8 FCI - sędzia: Jadwiga Konkiel
Labrador Retriever: Loresho BRONZE BLUSH; wł. Gruza Anna, Arkadiusz
Cocker spaniel angielski: NICOLETTE Lśniąca Gwiazda; wł. Zielińscy Grażyna, Lech
Clumber spaniel: BORIS Medvedi smecka; wł. Marciniak Jarosław
Cocker spaniel amerykański: IMAGE Psia Parafia; wł. Świętoń
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 9 FCI - sędzia: Maciej Kozber
Mops: Sasquehanna (FCI) FOR ME; wł. Supronowicz Małgorzata
Chihuahua krótkowłosy: Sasquehanna (FCI) AUDIOLA; wł. Supronowicz Małgorzata
Maltańczyk: PERFECT CRIMINAL Diamond Gemini; wł. Skibińska Anna
Chihuahua długowłosy: RAFFAELLO Helmiaisen; wł. Kahelin Merja Marcin Wilczek
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Grupy 10 FCI - sędzia: Piotr Król
Chart rosyjski borzoj: Solovyev LICHNY PODAROK DLJA CONTRA LEGE; wł. Zembowicz Andrzej
Whippet: A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon; wł. Wiszniewska Izabela
Chart polski: Pan Tadeusz PERO; wł. Siery Artur
Wilczarz irlandzki
 
 

miejsce I
miejsce II
miejsce III
miejsce IV
Zwycięzca Wystawy - BEST IN SHOW - sędzia: Dorota Witkowska
Szpic miniaturowy (Pomeranian): STARLIGHT SAY SOMETHING; wł. Ekviriyakit Suradej
Airedale Terrier: Stirling SKEANDHU; wł. Gajewska Hanna Shirley R. Good, Susan S. Rodgers-Woodside
Mops: Sasquehanna (FCI) FOR ME; wł. Supronowicz Małgorzata
Jamnik krótkowłosy standardowy: VERONIQUE-VALERY II FOREVER LIVE Sclavinia; wł. Sońta Joanna
 
 
 


Zdjęcia:  M.J. Gorazdowski "MARTIN-MEDIA" (PL)