Sekcje
 
Szkolenia Sławomir Kwiecień
z-ca: Marcin Luciak
z-ca: Anna Sajkowska (Agility)
poniedziałek
16.00 - 17.30

Psów pasterskich (bez owczarków niemieckich
i owczarków brytyjskich)
Andrzej Stępiński
z-ca: Joanna Adamowska
z-ca: Iwona Musiał
poniedziałek
17.30-18.30

Owczarków brytyjskich
 
Joanna Adamowska
z-ca: Andrzej Stępiński
z-ca: Sylwia Janicka
poniedziałek
18.00-18.30

Owczarków niemieckich
 
Waldemar Federak
z-ca: Marek Kowalewski
poniedziałek
16.00 - 17.30

Bokserów
 
Anna Bogucka
z-ca: Katarzyna Bohdanowicz
wtorek
16.00 - 17.30

Retrieverów Bogusława Polańczyk
z-ca: Małgorzata Supronowicz
z-ca: Marzena Zawiślak
wtorek
16.00 - 17.00

Molosów typu dogowatego Beata Kucharczyk
z-ca: Marcin Luciak
z-ca: Anna Pyziak
z-ca: Katarzyna Bohdanowicz
wtorek
17.00 - 18.30

Molosów typu górskiego
i szwajcarskich ras pasterskich
Elżbieta Kusińska-Leontiew wtorek
17.30 - 18.30

Jamników, bassetów, sznaucerów Aleksandra Sękowska-Miros
z-ca: Małgorzata Supronowicz
środa
17.00 - 18.00

Terierów krótkonożnych, toy teriera, foksterierów krótkowłosych, foksterierów szorstkowłosych, czarnych terierów rosyjskich, bulterierów standardowych i miniaturowych, staffordshire bull terierów, american staffordshire terrierów Elżbieta Chwalibóg
z-ca: Aleksandra Sękowska-Miros
środa
17.30 - 18.30

Terierów wysokonożnych (bez foksterierów krótkowłosych i szorstkowłosych), jack i parson russell terierów Joanna Szczepańska-Korpetta
z-ca: Viva Maria Soleckyj Szpunar
z-ca: Agata Korpetta
z-ca: Maciej Bralczyk
środa
17.30 - 18.30

Chartów, Charta wyścigowego
zapraszamy na stronę Sekcji Charta > http://www.charty.waw.pl
Ewa Marcinkowska
z-ca: Andrzej Zembowicz
z-ca: Bogusława Polańczyk
z-ca: Janina Staniszewska-Borkowska
środa
17.30 - 18.30

Szkolenia Psów Myśliwskich Renata Berlińska
z-ca: Katarzyna Sierant
czwartek
16.30 - 17.30

Dobermanów, pinczerów, rottweilerów, owczarków środkowoazjatyckich, owczarków kaukaskich Joanna Sońta czwartek
16.30 - 17.30

Wyżłów kontynentalnych oraz psów gończych
(poza rasami polskimi), Cocker spanieli
Marek Roszkiewicz
z-ca: Jadwiga Konkiel
z-ca: Katarzyna Dobosz
czwartek
16.30 - 17.30

Wyżłów brytyjskich, Springer spanieli, Clumber spanieli, portugalskich psów dowodnych, hiszpańskich psów dowodnych, barbetów Jadwiga Konkiel
z-ca: Marek Roszkiewicz
z-ca: Anna Wymysłowska
czwartek
17.30 - 18.30

Szpiców i psów w typie pierwotnym,
pudli oraz
dalmatyńczyków
Zygmunt Jakubowski
z-ca: Krystyna Szulc
z-ca: Anna Jaśkiewicz
z-ca: Ewa Stolarska
z-ca: Piotr Bieńkowski
z-ca: Krzysztof Ziółkowski
piątek
17.00 - 18.30

Psów ozdobnych (oprócz pudli) Krystyna Szulc
z-ca: Anna Strawa-Harasymowicz
z-ca: Stella Zawadzka
z-ca: Grażyna Żera
piątek
17.30 - 18.30

Ogarów i gończych polskich Monika Pianowska
z-ca: Katarzyna Koch
piątek
17.30 - 18.30

Promocji i Edukacji Monika Pianowska
z-ca: Sławomir Kwiatkowski
piątek
17.30 - 18.30

Obsada sekcji obowiązuje od 1.03.2017 r. (aktualizacja 24.10.2017)